Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

No ja czekam do 27 października i premierwę WA w Polsce. Ciekawe czy dodatek bedzie w programie upgrade. Jak nie - to i tak poświęce te 18 wPLN i będę miał nieco taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to pogadajmy. ja właśnie ciągnę demko do wa. dzisiaj zdążyłem też zamówić pełną wersję. fajnie że jest ta opcja do płacenia wirtualną kasą. zaoszczędzi się pare zeta.
tutaj macie link [w ingliszu], można coś się dowiedzieć o wa
http://pc.gamespy.com/pc/warhammer-40000-dawn-of-war-winter-assault/653544p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy post na tym nowym forum :). Też niecierpliwie czekam na WA. 27 pażdziernik jest to jednak źdźebko dlugo- na zachodzie juz graja przez dluzszy czas, a my czekamy ;/. Przynajmniej troche ocen sobie nałapię lepszych :). Zainteresowanych DoW oraz DoW:WA odsyłan na forum poświęcone właśnie tej grze :)
www.dawnofwar.gamesnet.pl . Co do demka to jest tylko jedna misja w kampanii(wedlug mnie to pierwsza misja w kampanii :) ) ktora bedziemy grac IG i troszeczke eldarami(doslownie chwilke) oraz mozemy sobie pograc na jednej planszy IGvsIG- szkoda tylko ze w demku nie dali rozpracowac w pelni nowej rasy- wedlug mnie jakies 60% to rzeczy ktore dopiero poznamy jak wyjdzie dodatek u IG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo jestem juz szcześliwym posiadaczem DoW-WA, nabyłem go w Angli, fakt kosztował mnie prawie 25 funtow, ale bylo warto. Kupilem z 2 powodow : 1 po sieci gierka wymiata,2 gierka po polsku traci cały urok. Życze tylko jendego... niech nie ważą sie spolszczać głosow postaci w grze. Opisy jednostek można ... ale nie ich nazwy. W każdym razie polska straszliwie odstaje jeżeli chodzi o premiery gier, obecnie np. cenega wydaje gierki pod tytułem cuban crisis i jeszcze jakąś podobną, w kazdym razie wygladaja jak zmodwany blitzkireg. Bol jest taki ze w calej europie te gry wyszly juz polroku temu....Kojena rzecz fani fallouta juz od stycznia 2005 czekaja na polska wersje gry pod tytulem the Fall : last days of gaia. Pamietam jak wyjezdzalem z poski na ich stronie data premiery była przewidziana na 13 czy 14 czerwca 2005, jak wrocielm to ....werble...wiecej werbli..... firma play (ktora jest wydawca gry w polsce) w polu " Data premiery:*

Nieznana dokładna data premiery
" < ----- skopiowane i wklejone z www.play.pl


Iteraz pytanie do was ktos pamięta kiedy Earth 2160 miał premiere w poslce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc lokalizacja gier mi nie przeszkadza. Z doświadczenia wiem jednak, że próby podkładania głosów w grach wychodzą nam, Polakom, raczej mizernie. Mam poprostu nadzieje że nie powstaną żadne potworki językowe, i nie będą tłumaczyc na polski na siłę, gdy coś głupio brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:50, eyesofglass napisał:

Iteraz pytanie do was ktos pamięta kiedy Earth 2160 miał premiere w poslce?


Oczywiscie - 8 lipiec 2005. O głosy w Winter Assault PL bym sie nie martwił - spolszczenie będzie kinowe, tak jak było to w podstawowym Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosow nie beda spolszczac(cale szczescoe i bog zaplac :)-do spolszczen CDP nic nie mam, ale jak pisal eyesofglass gra straci urok)
) bo to bedzie wersja KINOWA-czyli tylko spolszcza teksty i nazwy jednostek(niektorym to bedzie przeszkadzac- np. konowal u orkow itp. itd. - dla mnie nazwy moga byc- rozumiem ze u orkow celowo niektore nazwy zostaly tak przetlumaczone :)-jest to moja ulubiona rasa :) ).

Wedlug mnie CDP powinien sie troche bardziej postarac z ta data premiery- dla ludzi ktorzy graja w ta gre profesjonalnie(klany, ligi, turnieje itp.itd.) jest to cios w plecy o bodajze miesiac- a w przeliczeniu jest to okolo 200-300 gier (samo zaznajomienie sie ponownie z rasa-bo w WA jest zmiana drzewa technologicznego i dojscie nowych jednostek oraz rasy to tez troche czasu zajmuje...)
Zostaje tylko czekac i byc zacofanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wybaczcie ale musze jeszcze troche ponazekac, otoz jezeli naprawde(tu naprawde oznacza planasza na 8 graczy i wszystkie mozliwe rasy z przewaga orkow i imperial guard ) chce pograc w WA to polecam zaopatrzec sie w nowa karte graficzna... Na sprzecie klasy athlon 64 3000+ 1,25 GB ramu i radeonie 9600 XT , gierka sie potrafi ciac, jak juz jest troche wieksza bitewka, natomiast w trybie kampani musze obnizac jakoc tekstur na medium i dokladnosc modeli na low...i dalej sie tnie. W kazdym razie na dobrym sprzecie wyglada i dziala swietnie, relic dorobil np. motyw ze ciala martwych żoleniezy nie znikaja z pola bitwy, inna rzecz na ziemi robią się kratery. Wypas... tylko ze to wszystko starsznie obciaza kompa, jasne ze mozna to wylaczyc, ale to juz nie to samo. Na razie zastanawiam sie na d zmiana karty ale to dopiero faza planow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierze na słowo. Ta funkcja ciał jest bardzo fajna, ale jak sie zrobilo pare razy rzeznie na planszy i bylo gesto od cial w nastepnych walkach mozna nie widziec jakichs grup przeciwnika(szczegolnie to wnerwia jak sie gra po necie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ciałą zostające na ziemi oraz kratery zostały dodane w patchu 1.4 do podstawki, wiec taką nowością nie są. Ale bajerek mily, chociaż rzeczywiście kompa obciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że fajną niespodzainką i świetnym chwytem reklamowym byłoby dołączanie do pudełka z Winter Assault (oraz Dawn of War) losowej figurki do bitewnego Warhammera 40k. Muszę sprzedać ten patent specom od promocji Games Workshop :)

Też żałuję, że tyle musimy czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Pytanie do kogoś z CDP - czy w polskiej wersji Winter Assault będzie dołączona jak na zachodzie promocyjna karta do nowej CCG ze swiata WH40k "Dark Millenium"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do usera eyesofglass :
jak mozesz to podziel sie tym jak przeszedles misje chyba 4 z koleji w kampani:D zawiesilem sie na zlikwidowaniu bossa orkow :( , a tak poza to gierka wymiata:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować