Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 12:49, Dyzio Diablo napisał:

Widząc że dużo osób zainteresowało się turniejem myśle że można tworzyć nową listę :)

1Dyzio Diablo
2Arlik
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16



dobra tylko kiedy ten turniej ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:49, Dyzio Diablo napisał:

Widząc że dużo osób zainteresowało się turniejem myśle że można tworzyć nową listę :)

1Dyzio Diablo
2Arlik

3 Gen. Sturnn

Dnia 17.07.2006 o 12:49, Dyzio Diablo napisał:

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Dyzio Diablo
2Arlik
3Astmatyk
4Gen.Sturnn
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Turniej będzie hmmm.... no nie wiem kiedy :P piszcie coś w sprawie turnieju drużynowego kto za, kto przeciw, jakieś pomysły itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:36, Dyzio Diablo napisał:

Turniej będzie hmmm.... no nie wiem kiedy :P piszcie coś w sprawie turnieju drużynowego kto
za, kto przeciw, jakieś pomysły itd.



jestem za... tylko żeby drużyny były losowane (LOSOWANE :) ) 2vs2 albo 3vs3. Osobiście skłaniam się ku grania dwójkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 15:56, jurexxxj napisał:

Który to klawisz ,,backspace,,-przywróć pierwotne ustawienia kamery.ż góry dzięki.


..... Backspace to taki podluzny klawisz nad klawiszem Enter ze strzalka w lewo i napisem backspace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 16:41, Astmatyk napisał:

> Który to klawisz ,,backspace,,-przywróć pierwotne ustawienia kamery.ż góry dzięki.

..... Backspace to taki podluzny klawisz nad klawiszem Enter ze strzalka w lewo i napisem backspace.

Dzięki,zaczynam trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:05, Bagieta napisał:

Jak już jestem w tym wątku to sie zapytam czy warto kupować Dawn of War ??? ciekawy RTS ???


Jako gra dla fanow jest GENIALNY, jako rts dla niewtajemniczonych jest rownie wspanialy. To z pewnoscia jedna z najlepszych (jak dla mnie najlepsza) gra rts ostatnich lat. Wiele roznych ras (na jesien szykuje sie kolejny dodatek i ras bedzie az 7!), wszystkie bardzo grywalne i roznorodne, swietna grafika, doskonale udzwiekowienie (trzeba uslyszec okrzyki bojowe jednostek, zeby docenic), natomiast za te 20 zeta, bo tyle teraz kosztuje podstawka warto gre kupic chociazby dla samego intra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:40, Astmatyk napisał:

Jako gra dla fanow jest GENIALNY, jako rts dla niewtajemniczonych jest rownie wspanialy. To
z pewnoscia jedna z najlepszych (jak dla mnie najlepsza) gra rts ostatnich lat. Wiele roznych
ras (na jesien szykuje sie kolejny dodatek i ras bedzie az 7!), wszystkie bardzo grywalne i
roznorodne, swietna grafika, doskonale udzwiekowienie (trzeba uslyszec okrzyki bojowe jednostek,
zeby docenic), natomiast za te 20 zeta, bo tyle teraz kosztuje podstawka warto gre kupic chociazby
dla samego intra.


No niewtajemniczony to jestem, świata Warhammer 40k nie znam ale spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:44, Bagieta napisał:

> Jako gra dla fanow jest GENIALNY, jako rts dla niewtajemniczonych jest rownie wspanialy.
To
> z pewnoscia jedna z najlepszych (jak dla mnie najlepsza) gra rts ostatnich lat. Wiele
roznych
> ras (na jesien szykuje sie kolejny dodatek i ras bedzie az 7!), wszystkie bardzo grywalne
i
> roznorodne, swietna grafika, doskonale udzwiekowienie (trzeba uslyszec okrzyki bojowe
jednostek,
> zeby docenic), natomiast za te 20 zeta, bo tyle teraz kosztuje podstawka warto gre kupic
chociazby
> dla samego intra.

No niewtajemniczony to jestem, świata Warhammer 40k nie znam ale spróbuje

Dopiero kupiłem,jestem w treningu i już wiem,żeta gra jest b.dobra.Radzę spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem podstawkę, gra jest rewelacyjna, ale mam jedno pytanie i ten wątek powinien być całkiem dobry do jego zadania. Otóż gra jest w wersji z XKN, a parę tygodni wcześniej kupiłem Riddicka również w tej serii. Po zarejestrowaniu Riddicka przyszedł mi mail informujący że mogę ściągnąć różne tapety i inne takie miłe duperele, natomiast po zarejestrowaniu Warhammera nie przyszło nic. Czy do tej gry nie ma żadnych bonusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować