Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

PS. Jezeli dana misja jest dla ciebie za trudna, to idiotyzmem (za przeproszeniem) jest sięgać po kody (pomyśl, jakie mogą byc nastepne misje :). Jezeli to mozliwe, to ewentualnie zmniejsz sobie poziom trudności, a jezeli nie mozesz jej przejść na najniższym, to ... próbuj próbuj i jeszcze raz próbuj dalej. A jezeli dalej nic :S. Czyli ze musze się rozczarować: gra nie jest na Twój poziom i radze powrócić do Pacmana. Choc generalnie myślę, ze po kilkuset (SIC) próbach mozna rozgryść każdą misję :) Trzeba tylko cierpliwości. Ale broń Boże kodów uzywać :P. To uzależnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy 2 bramie(chyba 2) są 2 pkt strategiczne...musisz je zająć by przejść przez bramę....są one jednak strzeżone przez budynki i siły wroga.....co prawda siły są słabe ale i tak biorąc pod uwage to że na Land Raider''a
wali cała masa przeciwników to nie masz chęci by zdjąć z jego obrony choćby 1 oddział piechoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:28, Dark Assasin napisał:

przy 2 bramie(chyba 2) są 2 pkt strategiczne...musisz je zająć by przejść przez bramę....są
one jednak strzeżone przez budynki i siły wroga.....co prawda siły są słabe ale i tak biorąc
pod uwage to że na Land Raider''a
wali cała masa przeciwników to nie masz chęci by zdjąć z jego obrony choćby 1 oddział piechoty....


ja nawet przez bramy nie przechodziłem - poszedłem sobie boczkiem (przywołanie konwoju) i tyle - nie podskoczyli mi - a bazy to im tak 2/3 na początku wymiotlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to najlepszy rts w historii gatunku. Mam takie pytanie, nie udało mi się przejść ani jednej kampanii z dodatku, ile jest misjii w każdej kampanii?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:39, Kraju92 napisał:

Ta gra to najlepszy rts w historii gatunku. Mam takie pytanie, nie udało mi się przejść ani
jednej kampanii z dodatku, ile jest misjii w każdej kampanii?????


z tego co pamiętam 5 w każdej kampani - ...ład&zamet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy można przejść 4 kampanię łądu używający tylko Eldarów? Jakoś mnie do nich nie ciągnie a ciekawi mnie co będzie wtedy w piatej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:50, Big Moon napisał:

A czy można przejść 4 kampanię łądu używający tylko Eldarów? Jakoś mnie do nich nie ciągnie
a ciekawi mnie co będzie wtedy w piatej misji.


w ząleżności czym wygrasz tę misje będziesz miał wybór z czym walyczć...
jak wygrasz gwardią to będziesz mógł walyczć z NEKRONAMI
jak eldarami to nie dopuścisz do wypuszczenia nekronów i walczysz z chaosem i gwardią... - jakoś tak to chyba leci z eldarami...nie wiem do końca bo zapominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam bardzo wazne pytanie otuz moj przyjaciel ma " rutera" i nie moze lonczyc sie w zadne praktycznie gierki w sieci lokalnej czy jest szansa ze w wh40k przez bezposrednie polonczenie sie polonczymy? moze ktos juz mial taka sytuacje bardzo prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakąś stronke z replayami do warhammera winter assault. Jak mam wersje 1.51 ti czy replaye ze starszych wersjii będą mi działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:07, UMC.Hugo napisał:

skoro dają już demo to znaczy że coś już się dzieje ;D po ukazaniu się dema CDP powinien powiadomić
o dacie premiery ;]



W planie wydawniczym CDP widnieje data 5 pażdziernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 19:57, hubal102 napisał:

W planie wydawniczym CDP widnieje data 5 pażdziernik ;)


ooo taakk !! ;D o to mi chodziło :D mam nadzieję że CDP nie będzie przekładał premiery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować