Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 11:28, morthi napisał:

szkoda tylko ze te karty sa US only ;)


tia - myslałem że u nich standardem jest cos więcej :P przecież to staroć 6600 LE - echhhh.

a co do granbia - to nie moge się doczekać - juz teraz bym kolejkę w downloadzie zajął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łał panowie, 2 niusy. Demko DC ma być do ściągnięcia na fileplanecie 1 września (w piątek), i drugi nius... Ladder WA został zresetowany, i nasze statsy poszły się ciąć. Fajnie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:07, UMC.Hugo napisał:

skoro dają już demo to znaczy że coś już się dzieje ;D po ukazaniu się dema CDP powinien powiadomić
o dacie premiery ;]



Ale na razie sam producent nic nie mówi o premierze, to wydawca chyba później nas poinformuje o datu wydania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:24, Pilnick2 napisał:

KODY DO Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault


Czy ma ktoś kody do Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault do wersji podstawowej ??


There are no kody do Dow:WA, panie cheater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są kody, ale działają tylko w trybie potyczki (w kampanii nie), a także w grze online, jeżeli ktoś zaznaczy taką opcję (rotflmao). Szukasz kodów. www.google.pl, 15s mi zajęło znalezienie kodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze do tego że kody nie działają zawsze....mój kolega próbował w kampani, potyczce itp. i nic to nie dawało....
Mi tam kody niepotrzebne....wole czuć lekki dreszczyk emocjii jak mi sie skończy "kasa" i nie mam za co budować nowych oddziaów a idzie/jedzie na mnie armia wroga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj Boze - Kody do gier : /. Myslalem, ze to juz przeszłość. Ostatnio uzyłem kodu w roku 199... ktoryms ;P. Kodów sie nie uzywa. Powtarzam NIE UŻYWA, bo to niszczy klimat gry i w ogóle całą rozgrywkę i zabawę (w kazdej grze). Ja juz to zrozumiałem dawno, dawno temu ale jak widzę kazdy musi to odczuć i zrozumieć samemu na własnej skórze : / Ehh ...

Także jeszcze raz ponawiam APEL: Zapomnijcie ludzie o kodach - Mówie wam, naprawde nie warto ich uzywać !!!!! NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:50, Grond napisał:

Są kody, ale działają tylko w trybie potyczki (w kampanii nie), a także w grze online, jeżeli
ktoś zaznaczy taką opcję (rotflmao). Szukasz kodów. www.google.pl, 15s mi zajęło znalezienie
kodów :P


Mam problemy z kampanią dokładnie z 4 misją ładu a kodów nie moge znaleść.

Ps:przynajmniej powiedz jak tą misje przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:04, Pilnick2 napisał:

Mam problemy z kampanią dokładnie z 4 misją ładu a kodów nie moge znaleść.

Ps:przynajmniej powiedz jak tą misje przejść


hehe tez miałem problemy jak ją przechodziłem...jest dosyć trudna...osobiście polecam zdobyć placówke gdzie będziesz mógł produkować czołgi i piechotę....potem możesz przy pomocy maxymalnej ilości kasrkinów(czy jak to sie tam pisze) i czołgów(polecam Leman Rus''y) zniszczyćjak najwięcej budynków chaosu...ja na końcu napotkałem na duże wojska i mnie rozwalili dlatego wyprowadź konwój jak zniszczysz tak w granichach połowy bazy....
potem to już jatka i mało w tym strategi....niszcz wszystko co wejdzie w droge...
ja to przeszedłem w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha jak będziesz przy bramach to radze sie szybko uwijać przy pomocy oddziałów ze zdobywaniem pkt. strategicznych....potem jak chaos na ciebie ruszy to może być z tym ciężko...mnie tam ostro przycisneli i prawie zniszczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 14:09, Dark Assasin napisał:

konwój jak zniszczysz tak w granichach połowy bazy....
potem to już jatka i mało w tym strategi....niszcz wszystko co wejdzie w droge...
ja to przeszedłem w ten sposób


Jak się wyprowadza konój i co z eldarami.

Ja robiłem to tak że odrazu jechałem tam a ten konwój jechał sobie gdzie chciał. Potem rozwalili ten konwój i lipa,]
Potem eldarami doszłem do bramy otwożyłem ją i nie wiem co dalej a rozwalić wszystkich z chaosu i orków nie umiem(Chyba wiesz jacy eldarzy są do dupy :0:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy jak nimi grasz.....mój kumpel wymiata Eldarami...;)

dowóddza gwardii posiada zdolność "przywołaj konwój"....jak zdobędziesz przyczólek to go tam trzymaj a jak bedizesz miał armię to zniszcz bazy chaosu i wtedy lecisz z konwojem cały czas go osłaniając....eldarzy są po to żebyś mógł w razie porażki siałami Gwardii przejśc tę misje nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować