Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Ej wytlumaczcie po koleji jak to sie sciaga bo jak daje download to mi wyskakują dwie tabelki
Play it first on fileplanet! Get it all with founders club!

i tam jest do wyboru cos tam platnego.Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei : 1) kiedy juz znalezlismy strone z warhammerem wybieramy "download this file now "
2) potem z listy serwerow wybieramy jeden z dwoch dostępnych Free serwerów "Free public servers" i wybieramy przycisk "download now!" i czekamy w kilometrowej kolejce :D 227/889 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhehe...jest juz demko:) Zabieram się do ściągania.
Polecam serwery www.fileplanet.com trzeba odczekać w kolejce( i zarejestrować się,oczywiście za darmo) ale szybszych serwerów do ściągania nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze godzina a tak swoja droga to kazdy ktory gral po sieci w dawna ma tam konto przy logowaniu wpisz swoj adres email a haslo z logowania do gry po sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka... Szukam Kogoś Do Gry w Wintera Lub Podstawke a Niedługo w DC.. :) Chciałbym, Też Założyc Klan.. Kolory i Nazwa Klanu Oczywiscie Do Przedyskutowania :) Moje GG To... 3479140... Jak Ktoś Ma Ochote Na Wspólne Wyrzynanie Przeciwników... To Możę Sie Zgłosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie! Znalazłem jeszczo jedną stronkę... na niej tez są szybkie serwery,bez stania w kolejkach...ale na pewno nie szybsze od fileplanet.Nie trzeba się rejestrować.
http://www.gamershell.com/ Kiedy bedziecie wybierać serwery,wybierzcie najmniej zapchany(im więcej procentów na pasku,tym bardziej zapchany serwer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować