Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2006 o 12:25, Big Moon napisał:

Przeżyjesz... :)


no właśnie przyszła moja kolej na ściąganie ;D i ściągam z prędkością 110 kb\s ^^ a przeżyłbym tylko że jade dzisiaj po południu do cioci i musze zdąrzyć ściągnąc gre wziąć na pendrive''a i pograć troszke na kompie kuzyna ale nie za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 12:35, UMC.Hugo napisał:

no właśnie przyszła moja kolej na ściąganie ;D i ściągam z prędkością 110 kb\s ^^ a przeżyłbym
tylko że jade dzisiaj po południu do cioci i musze zdąrzyć ściągnąc gre wziąć na pendrive''a
i pograć troszke na kompie kuzyna ale nie za dużo :)


To się ciesz. Mnie się sciąga z prędkością 23kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Wczoraj do 12.00 w nocy ściągałem demko został mi 1% i... CIACH!!! Połączenie zostało przerwane... 3 godziny ściągania na nic... do d*** z tą neostradą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ukończone i ... apetyt na pełną wersje tak mi się zaostrzył że aż sam się siebie boje ;P

Szkoda tylko że w demie dostępni są Tau a nie Necroni :/

Pytanie: Czy data premiery polskiej DoW DC jest potwierdzona? Na GameSpot jest mowa o 9 październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 14:49, Mangler666 napisał:

Pytanie: Czy data premiery polskiej DoW DC jest potwierdzona? Na GameSpot jest mowa o 9 październiku.


Polska premiera ma nastąpić 5 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:54, Darkstar181 napisał:


> Pytanie: Czy data premiery polskiej DoW DC jest potwierdzona? Na GameSpot jest mowa o
9 październiku.

Polska premiera ma nastąpić 5 października.


więc mam rozumieć że ta informacja ( http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/similar.html?mode=versions) jest wyssana z palca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa jasna i załatwiona :) Już za pare dni przez pustynie Kronosa przetoczy się CUDOWNA WOJNA!!! ;P

Kto nie grał w demo... niech nie gra!!!! Jest wysoce uzależniające , a tu rok szkolny startuje w poniedziałek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:02, Darkstar181 napisał:

> > http://70.84.0.10/news.asp?id=2462 Przeczytaj ostatnie zdanie newsa.


Zastanawia mnie fakt , że zachodnie sklepy internetowe podają jako date premiery 9 października?

http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=646596
http://www.gamestop.com/product.asp?cookie%5Ftest=1&product%5Fid=646596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:01, Dyzio Diablo napisał:

Światowa premiera to 26 września a Polska premiera ma nastąpić 5 października. To data potwierdzona.


potwierdzona przez....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim! Plz mam problema, a mianowicie jak wyciągnąć muze z "młotka". Pisywałem do pomocy technicznej ale jedyną rzeczą jaka dostałem jest link ( http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=76681&highlight=guide+music). Wiem że jest na nim jak to zrobić ale wszystko jest po angielsku. Umiem TROCHE angielski ale nie aż w takim stopniu. Proszę o pomoc. Może ktos by to dla mnie zrobil i by mi przesłał albo wytłumaczył na chłopski rozumjak to zrobić samemu PLZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:12, Hubi Koshi napisał:

> >
Jesteś zły i wredny :-P Ja sie miałem do egzaminów poprawkowych uczyć, a teraz będę musiał
troche pociąć w Dark Crusade, ŁADNIE TO TAK ??

Pociesz się tym że ja przez to też nie będe miał za dobrych ocen:) No,chociaż ja to chyba poczekam na złotą edycje,czy coś ,gdzie będzie podstawowa wersja,i dwa dodatki,bo winter assault jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 00:10, Grond napisał:

Infiltracja którą zobaczyłeś w demie już jest zmieniona... I dalszych zmian raczej nie będzie...
Dla mnie Stealth suity są śmieszne. Drogie jak cholera, pada od byle czego, tylko do capowania
toto jest. Aż szkoda to utrzymywać.


W porównaniu do takich np. kultystów (mała wytrzymłóść, śmieszny dmg, niskie morale i do tego to ma być jednostka "melee", czysta kpina) to i tak jednostka cudo. Przejmowanie podczas bycia niezauważonym jest badzo przydatną umiejętnością, przeciwnik nawet jak spróbóje odbijać punkt, to zaraz ponownie go straci, chyba, że będzie się wszędzie fatygował swoim bohaterem :P. A dmg powinni podnieść, tóżto nawet maksymalnie ulepszone (włącznie z brońmi "anty-vehicle" nie mogło sobie z whirlwindem poradzić). Za to kombinacja Fire Warriorów + Carnivorów sprawdza się bardzo dobrze, chociaż z "pieskami" i tymi pojazdami zdrowo przegięli.
Także ta jednostka piechoty w mechu jest IMO słaba, po uszkodzeniu nie ma jak jej naprawić, wieć trzeba ją zniszczyć, by zrobić nową.
W demie najbardziej chyba boli głupota komputera, przy jednej potyczce liczyłem, że komp będzie na poziomie obłąkanym, a tu takie chuchro nawet krzywdy mi nie mogło zrobić (nie weim, czy udało im się zabić chociaż jedną jednostkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować