Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 13:57, graczomaniak napisał:

Chciałem sie upewnic czy Warhammer 40.000 Dawn of War ruszy na GeForce4 440mx ???:)


ruszy ruszy ja miałem GeForce''a 2 MX 400 i działało :) tylko directX najnowszy + najnowsze sterowniki i cacy :) powinno być bo jakiś margines zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:21, Ponet napisał:

> Chciałem sie upewnic czy Warhammer 40.000 Dawn of War ruszy na GeForce4 440mx ???:)

ruszy ruszy ja miałem GeForce''a 2 MX 400 i działało :) tylko directX najnowszy + najnowsze
sterowniki i cacy :) powinno być bo jakiś margines zawsze jest...


Te karty obsługują T&L więc gra powinna ruszyć. Ale straci bardzo wiele na wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:27, Arclight napisał:

> > Chciałem sie upewnic czy Warhammer 40.000 Dawn of War ruszy na GeForce4 440mx ???:)

> > > ruszy ruszy ja miałem GeForce''a 2 MX 400 i działało :) tylko directX najnowszy + najnowsze

> sterowniki i cacy :) powinno być bo jakiś margines zawsze jest...

Te karty obsługują T&L więc gra powinna ruszyć. Ale straci bardzo wiele na wyglądzie.



no cóż może i straci ale pytanie było: "Czy ruszy?" a nie "jak bedzie wyglądać?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:28, Ponet napisał:

no cóż może i straci ale pytanie było: "Czy ruszy?" a nie "jak bedzie wyglądać?" :)


Dałem odpowiedź. Ruszy, ale będzie beznadziejnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem: wszelkiej maści ładowanie (misjii, samej gry) przebiega bardzo powoli (najczęściej zatrzymuje się w pewnym momencie - zawsze tym samym), potem wszystko stoi. Minimalizuje gre, ponownie ją maksyalizuje i wszystko jest załadowane (odrazu). Mam WinME.
Rozwiązanie: tego właśnie szukam :) Z góry dzięki.

Pozdrowienia, Pn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 21:17, Kapizak1 napisał:

A jak mam AMD Athlon XP 2000+
1.67GHz, 256MB RAM i karte graficzną NVIDAGeForce FX 5200 to mi gra będzie działać ???


Jesne, że ci pójdzie i to całkiem, całkiem. Ja gram na maksymalnych detalach. Nie bójcie się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy będzie 2-gi dodatek do DoW ??? jeśli tak to co o nim wiadomo ??? jakby miał wyjść to jaką armią mógłby wporwadzić ??? wg. to necronów albo tyranidów (czy jak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:00, Lex napisał:

Czy ktoś wie czy będzie 2-gi dodatek do DoW ??? jeśli tak to co o nim wiadomo ??? jakby miał
wyjść to jaką armią mógłby wporwadzić ??? wg. to necronów albo tyranidów (czy jak to się pisze)


Relic i THQ chcą przenieść na ekran wszystkie rasy z W40k. Ma to być w formie dodatków do DoW. Informacja jest niepotwierdzona, ale podały ją źródła zbliżone do ww. firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że dodatek bo jeszcze kilka ras zostało które mozna by urzyć w grze moze jak wyjdzie jeszcze kilka dodatków i bedą już wszystki rasy to zroią sequela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki to fajna rzecz, ale nie zauważyliście, że im więcej ras tym trudniej jest je wywarzyć a co dopiero zrobić tak by były do siebie nie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 19:49, Big Moon napisał:

Dodatki to fajna rzecz, ale nie zauważyliście, że im więcej ras tym trudniej jest je wywarzyć
a co dopiero zrobić tak by były do siebie nie podobne.

HA! Cala sprawa polega wlasnie na tym, ze owszem ciezko armie zrownowazyc to fakt, ale jesli chodzi o roznorodnosc i niepowtarzalnosc armii to universum wh40k jest rozwiazaniem samym w sobie. Oczywicie niektore z ras bylyby do siebie bardzo podobne, gdyby kazda z nich miala miec swoj dodatek (wezmy np eldarow i dark eldarow) ale spokojnie moznaby zaimplementowac chocby Tau czy Tyranidow i gra bylaby juz prawie, prawie kompletna :). Dla zainteresowanych polecam srtone z modami do DoW: www.filefront.com
Mozna tam znalezc wiele modow wprowadzajacych nowe rasy, jak i usprawniajacych te dotychczas istniejace :). Cos mi sie zdaje, ze DoW bedzie gra niesmiertelna, przynajmniej dla fanow Wh40k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować