Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2006 o 20:43, Bambusek napisał:

Co do Imperatora - na Cytadeli są dwa artykuly dotyczące jego przeszłości. Fajne :)

Ja dodam dwa fajne arty przedstawiające Imperatora bardzo piękne moim zdaniem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Gracze czy to RPGow czy figurkowcow, czy komputerowi (o kurde zaliczam sie do wszystkich :D) nigdy chyba nie beda mieli spokoju. Zwalic wine na cos zawsze jest latwo. W takim razie pierwsza lepsza telewizja publiczna powinna zostac zlinczowana chocby i za puszczanie Szklanej Pułapki w swieta Bozego Narodzenia.... bo w koncu "co to za bluzniercza wizja swiat jest w tym filmie pokazana". Dziwne? Wcale nie! W koncu koles biega z giwerami w wigilie i rozwala innych na kawalki. Takich przykladow sa tysiace. Moze tez zabronia nam czytac ksiazki? Pelno w nich przemocy i nienawisci.... Tak naprawde to maniacy religijni, dewoty i cala ta kasta sa pelni nienawisci do wszystkiego dookola co tylko im sie nie podoba. Najezdzaja na kogo sie da, szukajac zla we wszystkim. Straznicy moralnosci, tfu. Nie, no zezlilem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:49, Hubi Koshi napisał:

> Co do Imperatora - na Cytadeli są dwa artykuly dotyczące jego przeszłości. Fajne :)
Ja dodam dwa fajne arty przedstawiające Imperatora bardzo piękne moim zdaniem :-D


Toz to bluznierstwo! wyglada jak aniol w zbroi a nad jego glowa jest aureola! Moje poczucie religijnosci zostalo urazone! Ty satanisto! Tryska z ciebie nienawisc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2006 o 22:04, Astmatyk napisał:

Toz to bluznierstwo! wyglada jak aniol w zbroi a nad jego glowa jest aureola! Moje poczucie
religijnosci zostalo urazone! Ty satanisto! Tryska z ciebie nienawisc :D

Taaaak jam jest zły demon Asmodepeuszusamynagustas. I przybyłem by szerzyć zło występek, niemoralność, szatanizm i zainstalować wam 666 najróżniejszysz trojanów na kompach. Że nie wspomne o przymusowej przesiadce na Win95 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:49, Hubi Koshi napisał:

> Co do Imperatora - na Cytadeli są dwa artykuly dotyczące jego przeszłości. Fajne :)
Ja dodam dwa fajne arty przedstawiające Imperatora bardzo piękne moim zdaniem :-D



artykuły całkiem si (choć bardziej mnie w nich zainteresowała geneza Bogów Chaosu, ale cii - bo jakiś moher mnie zapuszkuje), skąd wziąłeś te fan art''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:39, wincent87 napisał:

artykuły całkiem si (choć bardziej mnie w nich zainteresowała geneza Bogów Chaosu, ale cii
- bo jakiś moher mnie zapuszkuje), skąd wziąłeś te fan art''y?

Z googla :-] Jeden z nich już wcześniej widziałem ten kolorowy, był na nim Imperator, Horus, i paru marinsów, niestety udało mi sie tylko taką obciętą wersje znaleźdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 20:06, Jack Bauer napisał:

a ja mam pytanko jak wygladają serwery na warhammerach ? każdy sobie zakłada serwa i czeka
aż ktoś sie dołączy ?


Serwerów jest kilka np Vahalia, Armageddon, Canadian Gate.
Wchodzisz na jeden z nich i tam zakładasz lub dołączasz się do założonej przez kogoś gry. Pozostaje tylko czekać aż znajdzie się odpowiednia ilość graczy (tzn dołączy do gry) i gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 20:37, Szalony Max napisał:

> a ja mam pytanko jak wygladają serwery na warhammerach ? każdy sobie zakłada serwa i czeka

> aż ktoś sie dołączy ?

Serwerów jest kilka np Vahalia, Armageddon, Canadian Gate.
Wchodzisz na jeden z nich i tam zakładasz lub dołączasz się do założonej przez kogoś gry. Pozostaje
tylko czekać aż znajdzie się odpowiednia ilość graczy (tzn dołączy do gry) i gramy.


Canadian Gate? ;) Nie wiem czy to literowka ale... chodzi o Cadian Gate :) Nie chodzi o kanade ale Cadie (planeta w uniwersum wh40k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:21, Astmatyk napisał:

Canadian Gate? ;) Nie wiem czy to literowka ale... chodzi o Cadian Gate :) Nie chodzi o kanade ale Cadie (planeta w uniwersum wh40k)

Literówka, człowiek już dawno nie grał po sieci (sesja, egzaminy, projekty) to już zapomniał jak się serwery nazywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, szalony max, asmatyk, pamiętacie mnie? Tak to ja, revan :P mam prośbe, czy forum o warhamerze40 www.dawnofwar.gamesnet.pl jeszcze istnieje? Bo mi sie niechce pokazać więc niewiem o co chodzi. Czy może zostało przeniesione? Niewiem naprawde, ale bardzo za nim tęsknie ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu niebyło... komp był zawirusowany, w odstawce przez miecha, wczoraj był format, a ja i tak zatracony w figurkowym warhammerze... eh. zagrałbym sobie w młotka na kompie tylko zgubiłem płytke pierwszą i niemoge zainstalować ;( a z tego co wyczytałem, to aby dostać nowy komplet, to nowy musiał zostać np. pogryziony przez psa ;(;(;( A i tu sie kieruje moje 2 pytanie,w sumie do adminów, czy mozliwe jest przysłąnie my płytek, gdy sie mi np. zgubiły? I to na amen? Właśnie tak sobie myśle, ze ja je chyba wpierniczyłem do śmietnika przez przypadek, a śmieciarka juz była ;(;(;( RATUNKU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 22:32, Revan89 napisał:

czy forum o warhamerze40 www.dawnofwar.gamesnet.pl jeszcze istnieje? Bo mi sie niechce pokazać więc niewiem o co chodzi.
Czy może zostało przeniesione? Niewiem naprawde, ale bardzo za nim tęsknie ;(;(;(

Nie wiem od jakis 2-3 może nawet 4 tygodni pokazuje się błąd serwera i tyle żadnego komunikatu więcej nie ma. widocznie znudziło się Rosikowi prowadzenie tego forum i nic nie robią aby je przywrócić. Być może zostało przeniesione na inny adres ale ja się w tym nie orientuje.

Co do twojego 2 pytania napisz do działu pomocy technicznej oni już tam wiedzą co będziesz musiał zrobić, tu mało kto zagląda z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 22:37, Revan89 napisał:

Dawno mnie tu niebyło... komp był zawirusowany, w odstawce przez miecha, wczoraj był format,
a ja i tak zatracony w figurkowym warhammerze... eh. zagrałbym sobie w młotka na kompie tylko
zgubiłem płytke pierwszą i niemoge zainstalować ;( a z tego co wyczytałem, to aby dostać nowy
komplet, to nowy musiał zostać np. pogryziony przez psa ;(;(;( A i tu sie kieruje moje 2 pytanie,w
sumie do adminów, czy mozliwe jest przysłąnie my płytek, gdy sie mi np. zgubiły? I to na amen?
Właśnie tak sobie myśle, ze ja je chyba wpierniczyłem do śmietnika przez przypadek, a śmieciarka
juz była ;(;(;( RATUNKU!!!!!!!!!


Oj wątpie żeby ci przysłali nową płyte. W końcu możesz tylko tak pisać że ci się płyta zgubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winter Asołlt ma misję to chyba przedostatnia w której jak pokonuje ogrów one sie ciągle odradzają. A te odrodzone mnie ciągle atakują. Gra się w tej misi eldarami. Prosze o wskazówke bo niewiem jak ją przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:48, Renchar napisał:

Winter Asołlt ma misję to chyba przedostatnia w której jak pokonuje ogrów one sie ciągle odradzają.
A te odrodzone mnie ciągle atakują. Gra się w tej misi eldarami. Prosze o wskazówke bo niewiem
jak ją przejść.


Zakładam, że piszesz o ostatniej misji Eldarów, a ogrami nazwałeś Nekronów. O ile dobrze pamiętam to ma się 1. jakiś promień w kwaterze głównej, którym można rozwalić Monolity (takie coś z czego odradzają się Nekroni i co sobie lata i strzela i jest fajne:]) 2. możliwość przejęcia części uzbrojenia Tytana - a ono hmm - jest *dobre*. Prócz tego buduj standardowe jednostki. W pewnym momencie Gwardia przejdzie na Twoją stronę - wykorzystaj ich do robienia rzeczy, które umieją robić prawie najlepiej - czyli układania muru z ciał. Rzeczą, którą umieją robić najlepiej jest oddawanie duszy Chaosowi - ale to już zupełnie inna historia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 08:09, Lex napisał:

Oj wątpie żeby ci przysłali nową płyte. W końcu możesz tylko tak pisać że ci się płyta zgubiła.

Może dać dowód w postaci foty pudełka :) Chociaż to też wątpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować