Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Słuchajcie - ponieważ dłuższy czas byłem "nie-w-Polsce", tam kupiłem podstawke i dodatek po angielsku.

czy da radę pograc z wami czy odpada ze względu na wersję (czy wersje patchy - nr - są równoległe dla obu wersji językowych, czyli wychodzą we wszystkich językach równocześnie?)

jeśli tak to macie kolesia (potwierdze jeszcze na 100%), który poprzycina Space M lub Gwardia - zalezy co będzie potrzebne do teamu

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze problemu by rozegrac mecz kiedy gracze maja rozne wersje jezykowe gry :) w innym przypadku ta gra bylaby calkowicie niegrywalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam problem z grą Warhammer 40.000 Dawn of War. Zacznę od początku. Gdy instaluję patcha w wersji 1.10 jest wszystko w porządku. Potem 1.20 i 1.30 też, lecz gdy za instaluję wersję 1.40 wyświetla się taki komunikat (umieściłem screena poniżej). Pisze żebym się upewnił, że DirectX jest prawidłowo zaintalowany (a jest napewno). Więc niewiem na czym polego problem. Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:43, H2wk napisał:

Otóż mam problem z grą Warhammer 40.000 Dawn of War. Zacznę od początku. Gdy instaluję patcha
w wersji 1.10 jest wszystko w porządku. Potem 1.20 i 1.30 też, lecz gdy za instaluję wersję
1.40 wyświetla się taki komunikat (umieściłem screena poniżej). Pisze żebym się upewnił, że
DirectX jest prawidłowo zaintalowany (a jest napewno). Więc niewiem na czym polego problem.
Dziękuje za odpowiedzi.


Mam to samo, niestety jeszcze sobie z tym nie poradziłem...
Może ostatnia rada pomoże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 13:18, Dowodca_Pawel napisał:

Nie jestem pewien tego co zaraz powiem, ale na większość problemów z instalacją łatki 1.40
to skutkowało. Skopiuj .exe łatki do głównego katalogu z grą i tam go uruchom.


Dzięki spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:22, wilku.pl napisał:

To ja będę grał z eazy_one. Zapiszcie go też.

@Grond- zapomniałeś dodać dantego, decivera, zioma, eazy_one, rosika, hedzika, thanatosa, unreala,
skarapa, hexa, miecznika, divinea, waswa i całej masy dobrych graczy którzy już nie grają


chciałem ich dodać, ale jak sobie wyobraziłem turniej z nimi to dostałem małego wylewu... Wilku and eazy grają w turnieju... No to mamy zwycięzców ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 13:18, Dowodca_Pawel napisał:

Nie jestem pewien tego co zaraz powiem, ale na większość problemów z instalacją łatki 1.40
to skutkowało. Skopiuj .exe łatki do głównego katalogu z grą i tam go uruchom.


Próbowałem tego znowu wyświetla to samo :( niewiem będę musiał zreinstalować grę znów zainstalować patcha do 1.30. Może ktoś zna inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 16:04, H2wk napisał:

> Nie jestem pewien tego co zaraz powiem, ale na większość problemów z instalacją łatki
1.40
> to skutkowało. Skopiuj .exe łatki do głównego katalogu z grą i tam go uruchom.

Próbowałem tego znowu wyświetla to samo :( niewiem będę musiał zreinstalować grę znów zainstalować
patcha do 1.30. Może ktoś zna inny sposób ?


A nie możesz odrazu zainstalować patcha 1.40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 16:07, Dowodca_Pawel napisał:

> > Nie jestem pewien tego co zaraz powiem, ale na większość problemów z instalacją łatki

> 1.40
> > to skutkowało. Skopiuj .exe łatki do głównego katalogu z grą i tam go uruchom.
>
> Próbowałem tego znowu wyświetla to samo :( niewiem będę musiał zreinstalować grę znów
zainstalować
> patcha do 1.30. Może ktoś zna inny sposób ?

A nie możesz odrazu zainstalować patcha 1.40?


Nie niemogę bo trzeba wcześniejsze wersje pathców zainstalować rozumiesz ? Mogę ci nawet screena pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 20:53, Dyzio Diablo napisał:

Zapisać się może KAŻDY wymagany jest tylko dodatek winter assault.
Turniej odbędzie wtedy gdy wszyscy ustalimy date która wszystkim będzie pasowała.
Dla przypomnienia:
1 Dyzio Diablo
2 Arlik
3 Astmatyk
4 Gen.Sturnn
5 Big Moon
6 Bambusek
7 Puszkin
8 kameT
9 micca
10 Wichrun
11Avalon_bishop
12 niah
13
14
15
16



Chcialbym sie zapisac do turnieju. Nick DivinE_BoY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha XD Divine ty noob-basherze XD jak ci nie wstyd :)

H2wk < jesli masz WA to przed instalacją gre ci powinno spatchować do wersji 1.4 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P gram w to moze 3godziny w tygodniu wiec to mnie ktos moze jak nooba zjechac a nie ja kogos :( Pozatym chyba nie ma jakichs wymogow specjalnych co do tego kto moze a kto nie grac.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 18:37, Ryju napisał:

hahaha XD Divine ty noob-basherze XD jak ci nie wstyd :)

H2wk < jesli masz WA to przed instalacją gre ci powinno spatchować do wersji 1.4 :/


Narazie niemam WA ale zamieżam kupić może to pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Dyzio Diablo
2 Arlik
3 Astmatyk
4 Gen.Sturnn
5 Big Moon
6 Bambusek
7 Puszkin
8 kameT
9 micca
10 Wichrun
11Avalon_bishop
12 niah
13wilku.pl
14eazy.one
15Martimat
16Divine_Boy

OK! Mamy komplet! Trzeba tylko ustalić czy członkowie drużyn będą dobierani losowo czy nie, bardzo bym prosił was byście to roztrzygneli.

P.S. Widze że moje turnieje stają się coraz popularniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować