Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

co do patchy to jest wersja (przynajmniej dla ang. wersji - moze i dla polskiej tez; btw ja mam ang.) 1.41 full - wiec nie trzeba nic instalowac oprocz niej i potem patcha z 1.41 na 1.50

sic! tylko znalazlem te patche dopiero dzisiaj - a wciaz mam versje 1.40 u siebie

no wiec do roboty :) patchowac trzeba

acha - przypomnijcie mnie kiedy gramy - mam zle przeciucie ze wtedy wyjezdzam - a nie chce was zawiesc :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 16:04, H2wk napisał:

Próbowałem tego znowu wyświetla to samo :( niewiem będę musiał zreinstalować grę znów zainstalować
patcha do 1.30. Może ktoś zna inny sposób ?

Spróbuj zainstalować grę aż do najnowszego patcha. Jeśli nadal będzie to samo to pozostaje już chyba tylko napisać do pomocy technicznej CDP. Możliwe, że coś poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z instalowaniem patha to moze on byc spowodowany mala iloscia miejsca. Ja aby zainstalowac potrzebowalem 6GB miejsca na dysku... Na 1.3 to chyba gdzies z 3GB potrzeba bylo, ale wiecej nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jesteście pewni czy wszyscy macie odpowiedznią wersje gry ... ;) w końcu H2wk nie ma WA... to będziecie grali w czystego DoWa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 23:14, Czedwik napisał:

> Próbowałem tego znowu wyświetla to samo :( niewiem będę musiał zreinstalować grę znów
zainstalować
> patcha do 1.30. Może ktoś zna inny sposób ?
Spróbuj zainstalować grę aż do najnowszego patcha. Jeśli nadal będzie to samo to pozostaje
już chyba tylko napisać do pomocy technicznej CDP. Możliwe, że coś poradzą.


I chyba będę musiał napisać do pomocy technicznej bo i tym sposobem próbowałem. A co do DvinEBoY to jak instalowałem patche to też tak miejwięcej miałem 6 GB teraz po spatchowaniu do 1.30 mam 5 GB z kawałkiem więc to chyba nie to. Dzięki za porady ale będę zkorzystać z pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Dyzio Diablo
2 Arlik
3 Astmatyk
4 Gen.Sturnn
5 Big Moon
6 Bambusek
7 Puszkin
8 kameT
9 micca
10 Wichrun
11Avalon_bishop
12 niah
13wilku.pl
14eazy.one
15Martimat
16Divine_Boy

Zamieszczam liste jeszcze raz i podaje próbny termin: sobota 5 sierpnia co wy na to? I piszcie czy drużyny mają być dobierane losowo czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 14:45, eazy one napisał:

Lepjej było by przełożyć na 10-15 sierpnia ok?5 zbytnio nie pasuje. ^^z góry thx


No to zależy od innych jeżeli powiedzmy tylko tobie nie będzie pasować ten termin nie zmienie go jeżeli nie będzie pasował też innym wtedy go zmienię nie myśl że jeśli jesteś pro-gamerem to będziesz miał specjalne przywileje :P

.Nie można

Dnia 02.08.2006 o 14:45, eazy one napisał:

zrobic do tego turnieju jeszcze 1v1?"


Turniej 1vs1 już był (organizowany przeze mnie) ale forumowicze jednak zażądali więcej chleba i igrzysk i chcieli turniej 2vs2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 11:10, Ryju napisał:

nie wiem czy jesteście pewni czy wszyscy macie odpowiedznią wersje gry ... ;) w końcu H2wk
nie ma WA... to będziecie grali w czystego DoWa ?


ja mam WA i zaliczcie mnie raczej do początkujących :)

patch 1.40 (puki co)

date potwierdze wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 Sierpnia? Data ok, ktora godzina i kogo mam szukac? A tak na marginesie moj nick w DoW: NFW, zeby nie bylo zadnych niescislosci...

Druzyny - wdlg mnie losowe, wole przeklinac los niz czyjas (nie)uczciwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc że wolicie losowany dobór drużyn więc na losowanie przyszedł czas wyniki - już jutro!
Turniej odbędzie się 5 sierpnia w sobote o godzinie 19.30 czekamy na wszystkich do 19.45 w pokoju Nemesiss Tessera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, ludzie nie chce wam nic mówić ale wszyscy musicie mieć jednakową wersje gry żeby grać razem - a najnowszy patch to 1.5 więc radze sie zaopatrzyć, bo po tem będą probelmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować