Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Ja mogę zagrać jako "rezerwowy", jeśli będe miał czas/ochotę to mogę być za kogoś zastępczo :P. I radziłbym zrobić dłuższą listę rezerwowych. Uwierzcie mi - przesuwając termin na "pasujący dla wszystkich" nigdy go nie zrobicie (niemożliwe dla tylu osób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł świetny - jeśli nie pojawię się odpowiednio wcześnie - to znaczy ze bede dopiero 12 :C

sorr chłopaki za tym razem :/ - ale support zawsze we mnie znajdziecie

CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził wątek. Jakby co mogę być przy kompie do 21 (góra 21 30). Jednak nie spodziewajcie się po mnie jakiś uber-skilli :P. Nick: nogarDBlack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pomysł Dragon Lorda wzbudził zaineteresowanie... a co do daty to coś mi się wydaje że trzeba będzie przenieść turniej na 12 sierpnia.Dużo osób chyba nie lubi 5 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to ustalcie jakiś termin. Weźcie też pod uwagę wcześniejsze godziny może, albo niedziele.
Gracze rezerwowi to super pomysł. Najlepiej żeby była to impreza cykliczna i powstała Polska Liga. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Niah (bo zgubił hasło do konta) pisze, że odpuszcza sobie turniej.
Zostaję zatem bez sojusznika. Mam nadzieję że chociaz ja dotrę na turniej i nic mi nie wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam prośbe czy ktoś mugby mi udostepnić pliki językowe Warhammer Winter Assault ? pożyczyłem od kumpla do testów bo zastanawiam sie czy kupić ale ten buraczek jest zacofanym maniakiem orginalnyh wersji jezykowych a ja zaś mam nawet z polskim problemy ;-) Z kury dzięki jak coś to na meila prosze devilq1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 12:08, morthi napisał:

wybacz ale nie mozna ci tego wyslac gdyz to naruszaloby prawa licencyjne CDP

Tego niewiedziełem thx niema problemu pozdrwiam poćwicze angielski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ogłaszam że turniej zostanie przełożony na 12 sierpnia ponieważ wielu zawodnikom termin nie odpowioada - mi też nie ponieważ też mam coś do załatwienia :)
Co do Polskiej Ligi Warhammera 40,000 póki co jej nie ma ale wszelkie pomysły, opinie itp. będą mile widziane :)
może wspólnie uda nam się coś rozkręcić :)

I pamiętajcie - 12 sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze jedno jakby co to moge pomóc w prowadzeniu polskiej ligi jak coś by sie kręciło lub ktoś chial zkorzystać z mojej pomocy to prosze o info na maila lub tu na forum. Pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować