Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

mam pytanie co do gry mp w dawna jak to jest ze jak podczas gry dostaniesz dc/wczoraj burza byla i dwa razy prad mi wysiadl to mam to zaliczone jako 2 porazki czy w ogole mi tego nielicza w statach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... przypomnieliście mi pewną gre na auto. Gram vs IG. Koleś się zabudował w bazie, a więc mam kontrole nad mapą, dużą armię itp. Rozpoczynam ostateczny atak na jego baze, zniszczyłem dowództwa zmechanizowane, zostalo jedno dowodztwo piechoty, i baza do zniszczenia (poważnie uszkodzona). A tu nagle PIZDU! piorun, komp się wyłączył -.- I uraz do auto na kolejny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:56, Krisu 83 napisał:

panowie powiedzcie mi jak moge wrzucic do gry własne logo na naramienniki i na sztandary


tako jako rzekł DivinEBoY, a dodatkowo pliki te muszą być w formacie TGA, do czego polecam programik GIMP 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 17:38, RafiXxx napisał:

Czy mozna z winter asalut poloczyc sie z dawn of war(gra na necie) bo pozainstalowaniu podstawwuwka
nie dziala)

Nie. To sa tak jakby 2 oddzielne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:22, RafiXxx napisał:

to co mam zrobic zeby mi niewyskakiwolo"nieudana autoryzacja cd"???

Kupic orginalna plyte :) ... jesli grasz na piracie
Czasami tak sie moze stac. Popozycja to wziac wyciagnac plyte i wlozyc ja jeszcze raz. Po kilku razach powinno zadzialac. Moze plyta jest brudna, porysowana. Jesli kupowales niedawno gre to powinienes miec na nia dozywotnia gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:28, DivinEBoY napisał:

> to co mam zrobic zeby mi niewyskakiwolo"nieudana autoryzacja cd"???
Kupic orginalna plyte :)

Gre mam oryginalna (złota edycja)w sklepie GGram wiec odpada a plyta w stanie idealnym. mam nadzieje ze wystarczy ja wsadzic jeszcze raz....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem, oryginalna płyta, ale podstawki nie da się uruchomić. Dopiero kupno dodatku pomogło (tzn. mogę grać w multi WA, DoW dalej nie chce mi "autoryzować").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam sie z grami dzieje. U mnie wszysko chodzi git (WA działa bez płyty, a DoW single działa bez płyty, tylko multi wymaga CD w napędzie). A ten "błąd autoryzacji" wyskakuje podczas próby uruchomienia DoWa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować