Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2005 o 21:23, Szalony Max napisał:

> A myślałem że w normalnego DoW''a można pograć przez sieć no trudno to sobie nie pogramy, dzięki za pomoc
W normalnego
DoWa nie ma raczej szanst zagrać, ale poszukać nie zaszkodzi.



Bzdura!!! w normalnego DoW także można grać w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 21:57, Polosss napisał:

> W normalnego DoWa nie ma raczej szanst zagrać, ale poszukać nie zaszkodzi.
Bzdura!!! w normalnego DoW także można grać w sieci

Po 1 priomo napisałem że raczej nie ma szans a nie że ich wcale nie ma ;)
Po 2 primo może podasz sposób na grę w samego Dowa, bo sam bym z chęcią zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:25, Szalony Max napisał:

> Bzdura!!! w normalnego DoW także
można grać w sieci
Po 1 priomo napisałem że raczej nie ma szans a nie że ich wcale nie ma ;)
Po 2 primo może podasz
sposób na grę w samego Dowa, bo sam bym z chęcią zagrał.



W normalnego DoWa tak samo uruchamia sie gre sieciowa jak w WA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:25, Szalony Max napisał:

Po 2 primo może podasz
sposób na grę w samego Dowa, bo sam bym z chęcią zagrał.

Wystarczy przecież po prostu uruchomić podstawkę i zagrać :) Obie gry uruchmiają się przecież osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:43, Czedwik napisał:

Wystarczy przecież po prostu uruchomić podstawkę i zagrać :) Obie gry uruchmiają się przecież osobno.

Zgrać osobno owszem da się w kampanie i w potyczkę, po siecie nie za bardzo.
Przed chwilą szybciutko sprawdziłem , wrzuciłem DoWa do napędu CD -> uruchom -> Gra wieloodobowa -> gra sieciowa -> Nieudana autoryzacja CD
Po chwli w napędzie CD pojawia się WA -> uruchom -> gra wieloosobowa -> gra sieciowa -> logowanie -> sprawdzenie najnowszej wersji -> ''witaj w poczeklani sieciowej''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest jak pisze Szalony Max.
W większości DOW z serii z mikołajem sa jakieś lipne CD key''e. Nie mozna grac w sieci. Posiadacze starszej (nie mikołajowej) wersji nie maja tego problemu. CDProjekt chyba jeszcze nie raczył się ustosunkować do tego problemu. To jawne nabijanie w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z grą po sieci DoW/WA, którego ni jak nie rozwiązuje pomoc techniczna.

Mam siec Astera, IP publiczne, Win 2k, patche do 1.41 jak sie wkurzylem to wywalilem wszystkie firewalle i antyviry, tak że wszystkie porty otwarte byly na osciez, ale nadal przy probie laczenia sie z gra wyskakuje komunikat ze nie mozna znalesc hosta.

Routera zadnego nie mam a Astera nawet nie wiem o co pytac w tej sprawie "panie , sprawdz pan router bo mi DoW nie dziala"?
Z reszta pisalem do nich juz w sprawie portow kilka razy, bo mialem rozne problemy z polaczeniem w innych grach, ale stale odpisywali ze na publicznym IP niczego mi nie maskują.
Wszystkie helpy dotycza ustawien Win XP, a nic nie moge znalesc do 2k.

Co za dol.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie dzisiaj piękna przesyłka z Winterem. Po upachowaniu i zainstalowaniu pojawia sie pierwszy problem - nie moge dalej upachować Wintera, po odpaleniu gry zamias napisów mam same $ i jakieś liczby np. $3564667, a w grze nie ma dialogów i tekstu mówionego. Zapewne winą tego jest to że posiadam angilelską podstawkę i polski dodatek. Nie uśmiecha mi się jednak bulić na nową podstawę, bo i tak aby kupić wintera musiałem się zadłużyć. Macie jakiś pomysł, coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 01:16, Revan89 napisał:

ściagnij podstawke pirata :P wprawdzie w podstawce masz piracki cdkey, ale niezagrasz na nim po sieci i masz ju ż innu w WA :D


Jeżeli chodzi o cd-key to moge wpisać orginalny z angielskiej podstawki, powinien być kompatybilny (szkoda że gry nie są). Problem stanowi ściągnięcie polskiej podstawki przy moim łączu, a nikt ze znajomych jej nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 07:22, Grizzly. napisał:

http://www.gram.pl/upl/galerie/169/2.jpg , na tym zdjęciu w jednej drużynie kosmicznych marines jest 10. Ja moge mieć tylko
9 z już dowódcą. Jak to zrobić ?


Po prostu w tej drużynie jeszcze jest jakiś bohater/medyk. Jest to albo dowódca/kronikarz/konsyliarz i dlatego tylu jest w jednym squadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować