Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 22:06, DragonLord napisał:

> http://au.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/media.html?sid=6158979&autoplay=6158979


A jest możliwość ściągnięcia tego/oglądnięcia w wyższej rozdzielczości (i za darmo)?


http://www.gamershell.com/download_15425.shtml Ja stąd ściągnąłem kilka trailerków.Harlęquiny mnie rozwaliły,ale tak naprawdę to Necroni i Gwardyjna nowa jednostka mnie zaciekawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż wiem, że te super silne jednostki bedą limitowane na sztywno.

Koniec z masowaniem PSM Olbiteratorai i Terminatorami...

Inne jednostki podobnie...

DC ma bardziej przypominać DoW niż WA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie podejście twórców chyba należy zaliczyć na plus. Według mnie powinni nieco wzmocnić Chaos, bo Marines to teraz ich bez problemu rozkładają, zwłaszcza w end game. Najbardziej mi się nie podobało to, że w WA Chaosowi z broni zostawili tylko ciężkie boltery i zabrali część ulepszeń, tymczasem Marines wszystkie bronie zostawili. Jeśli wprowadzą limit Terminatorów dla Marines to nie powinno być źle, ale niech przywrócą tamte bronie Chaosowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 03:06, Czedwik napisał:

I takie podejście twórców chyba należy zaliczyć na plus. Według mnie powinni nieco wzmocnić
Chaos, bo Marines to teraz ich bez problemu rozkładają, zwłaszcza w end game. Najbardziej mi
się nie podobało to, że w WA Chaosowi z broni zostawili tylko ciężkie boltery i zabrali część
ulepszeń, tymczasem Marines wszystkie bronie zostawili. Jeśli wprowadzą limit Terminatorów
dla Marines to nie powinno być źle, ale niech przywrócą tamte bronie Chaosowi.


tobie to i moze sie nie podobalo ale jakos wiekszosci graczy to nieprzeszkadza a chaos i tak jest aktualnie najmocniejszy cos za cos chyba niechcialbys grac w gre gdzie rasy roznia sie tylko nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 03:06, Czedwik napisał:

I takie podejście twórców chyba należy zaliczyć na plus. Według mnie powinni nieco wzmocnić
Chaos, bo Marines to teraz ich bez problemu rozkładają, zwłaszcza w end game. Najbardziej mi
się nie podobało to, że w WA Chaosowi z broni zostawili tylko ciężkie boltery i zabrali część
ulepszeń, tymczasem Marines wszystkie bronie zostawili. Jeśli wprowadzą limit Terminatorów
dla Marines to nie powinno być źle, ale niech przywrócą tamte bronie Chaosowi.


uhahahaha, i może jeszcze powinni orzywrocic defilery z 1.3, dorzucic chaosowi land raidera i Terminatorow, zwiekszyc dmg pp i ps o 40%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:28, Grond napisał:

uhahahaha, i może jeszcze powinni orzywrocic defilery z 1.3, dorzucic chaosowi land raidera
i Terminatorow, zwiekszyc dmg pp i ps o 40%?

Tego nie napisałem :P Po prostu pierwsza jednostka Marines jest uniwersalna, a Chaosu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Zwiększyc siłę Chaosu!?

Prędzej Gwardii Imperialnej,lub Eldarów, bo nimi naprawdę trudno wygrac w grze multiplayer(Jak się trafi dwóch godnych siebie przeciwników,a zwycieśtwo będzie polegało tylko na zniszczeniu wroga,to na bank wygra ten który gra np.Kosmicznymi Marines, a nie ten z Eldarami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż rozegrałem kilkanaście walk DoW i WA w sieci i za każdym razem dostawałem równy wpierdziel.Nie jest ważne jaką rasą grasz liczą się umiejętności gracza,których chyba było mi brak,jak i znajomość słabości poszczególnych armii,tu też pewne braki miałem.A co do premiery...Wiem że to już nudne się robi ale mam nadzieję że będzie to ta data... http://www.gameranking.pl/start.gr?go=opis&id=3462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:59, Czedwik napisał:

Tego nie napisałem :P Po prostu pierwsza jednostka Marines jest uniwersalna, a Chaosu już nie.


Z tego co pamiętam, CSM mają ciężkie boltery już po wybudowaniu zbrojowni, SM po zbrojowni dostają dopiero miotacze ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 14:27, Darkstar181 napisał:

LOL! Zwiększyc siłę Chaosu!?

Prędzej Gwardii Imperialnej,lub Eldarów, bo nimi naprawdę trudno wygrac w grze multiplayer(Jak
się trafi dwóch godnych siebie przeciwników,a zwycieśtwo będzie polegało tylko na zniszczeniu
wroga,to na bank wygra ten który gra np.Kosmicznymi Marines, a nie ten z Eldarami)


Nie zgadzam sie , nie ma znaczenia armia, poprostu przy Eldarach ogromne znaczenie ma zarządzanie mikro, dobry Eldar jest prawdziwym utrapieniem SM, można powiedzieć że granie SM jest łatwiejsze, ale wydaje mi sie że bardziej to zależy od tego jaki styl walki preferujesz i klimat ktorej armii najlepiej czujesz.

PS. ale rzeczywiście, ostatnią armią ktorej siłę możnaby zwiekszać jest Chaos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 15:47, DragonLord napisał:

Z tego co pamiętam, CSM mają ciężkie boltery już po wybudowaniu zbrojowni, SM po zbrojowni
dostają dopiero miotacze ognia.

Tak, ale w końcowej grze, gdy przeciwnik ma już tier3 są do niczego. Space Marines nie mają z nimi większych problemów. U Space Marines użycie ich podstawowych oddziałów ma sens ze względu na liczbę dostępnych broni (w tym wyrzutnie rakiet), u Chaosu już nie. Według mnie te bronie mogliby Chaosowi przywrócić, reszta może być bez zmian. Nie bez powodu Chaos nie należy do najpopularniejszych armii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:56, Czedwik napisał:

> Z tego co pamiętam, CSM mają ciężkie boltery już po wybudowaniu zbrojowni, SM po zbrojowni

> dostają dopiero miotacze ognia.
Tak, ale w końcowej grze, gdy przeciwnik ma już tier3 są do niczego. Space Marines nie mają
z nimi większych problemów. U Space Marines użycie ich podstawowych oddziałów ma sens ze względu
na liczbę dostępnych broni (w tym wyrzutnie rakiet), u Chaosu już nie. Według mnie te bronie
mogliby Chaosowi przywrócić, reszta może być bez zmian. Nie bez powodu Chaos nie należy do
najpopularniejszych armii :)

Że co?!?!?! Chaos niby nie jest popularną nacją, chyba Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, niektóży mają racje odnośnie tego że jest za dużo tematów o warhammer. Jest ich ponad 20, a do połowy nikt nie zaglądał od kilku tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo siły chaosu, najpopularniejszą rasą są wciąż SM. Genralnie po wprowadzeniu 1.51, myslano, ze ludzie masowo rzuca sie na csm, ale nie. Ogromna rzesza graczy wciaz uparcie trzyma sie sm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować