Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 20:03, DragonLord napisał:

Tu raczej chodzi o tę jatkę na środku, mało który komputer potrafi uciągniąc wyświetlanie tylu
ciał na raz :P (jeżeli opcja pozostawiania ciał jest wymaksowana).


No właśnie z tymi ciałami to też dużo słyszałem. np. dobry komp na którym DoW chodzi jak marzenie i radzi sobie z full grafą nawet przy większych potyczkach może nie poradzić sobie z tymi ciałami, które walają się po polu bitwy. Naprawde te ciała aż tak powodują ciachy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Naprawdę te ciała aż tak powodują ciachy w grze?
Każde truchełko jest generowane jako nowy obiekt, no i tych obiektów przybywa coraz więcej. Komputer trzeszczy żeby obliczyć czy SM z oddziału X leży bliżej czy dalej od Orka, którego usmażyli jego koledzy z oddziału Y. Do tego dochodzi do tego generowanie środowiska 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:02, Dyzio Diablo napisał:

> Patrzcie ile osób gra qs :/ Więcej niż standard a relicowi zależy niestety tylko na kasie
więc
> robią to nie dla jakości graczy a dla ilości :(

Strach się bać :( jak gram po sieci to wszędzie tylko QS i QS... aż się niedobrze robi :(


no to mamy LPRowskie podejście na "kto nie z nami to przeciw nam" gratuluje poziomu

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 21:07, Szalony Max napisał:

Każde truchełko jest generowane jako nowy obiekt, no i tych obiektów przybywa coraz więcej.
Komputer trzeszczy żeby obliczyć czy SM z oddziału X leży bliżej czy dalej od Orka, którego
usmażyli jego koledzy z oddziału Y. Do tego dochodzi do tego generowanie środowiska 3D :)


Aha. Rozumiem. Więc chyba sobie usune tą opcje bo chodź fajna sprawia spore problemy :/ Żeby to ładnie z ciałami chodziło to trzeba jakiejś masakrycznej karty albo jeszcze lepiej - systemu SLI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ustawione na średnia ilość ciał i nawet gra się za bardzo nie tnie. Za to pozostałe opcje z wyjątkiem modeli postaci i tekstur są ustawione na małe detale ;)
Ma być klimat a fajerwerki to tylko miały dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem W40k jak działa u mojego kumpla na kompie: Athlon 1200, Geforce 256 (tak, ten pierwszy Geforce z rodziny geforców),512 RAM....Byłem zdziwiony, że wogóle mu odpaliła, ale gra przypominała zabawę kartonowymi pudełkami ;/ a co do ciał to narazie przy max usatwieniach, nie mam przycięć, jedynie podczas dużych starć "żywych" potrafi się ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z DoW - po jakimś czasie robi się czarny ekran i tyle... Raz po minucie, raz po pół godziny. Czasem uda się wrócić do systemu, rozdzielczość 640x480 i komunikat, że sterownik ekranu przestał działać normalnie. Używam Dell Inspiron E1505/6400 z DuoCore 1.66 na Intelu 945GM. Zna ktoś receptę na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 11:46, Enderek napisał:

Mam problem z DoW - po jakimś czasie robi się czarny ekran i tyle... Raz po minucie, raz po
pół godziny. Czasem uda się wrócić do systemu, rozdzielczość 640x480 i komunikat, że sterownik
ekranu przestał działać normalnie. Używam Dell Inspiron E1505/6400 z DuoCore 1.66 na Intelu
945GM. Zna ktoś receptę na to?


Chyba najlepiej pokombinować ze sterownikami. ;) Zainstaluj najnowszą wersję sterowników do swojej karty graficznej, jeśli to nie poskutkuje, to spróbuj ze starszymi. Może to być też jakiś problem z Twoją kartą graficzną. Pokombinuj z nią, jeśli nic nie pomoże, to skontaktuj się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci z was którzy grali w demko Dark Crusade napewno zauważyli iż na ful opcjach gra chodzi elegancko jak było w moim przypadku, o czym moge pomarzyć jeżeli chodzi o Winter Assault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:04, Jaracz napisał:

Chyba najlepiej pokombinować ze sterownikami. ;) Zainstaluj najnowszą wersję sterowników do
swojej karty graficznej, jeśli to nie poskutkuje, to spróbuj ze starszymi. Może to być też
jakiś problem z Twoją kartą graficzną. Pokombinuj z nią, jeśli nic nie pomoże, to skontaktuj
się z pomocą techniczną.


Bez efektu. mam najnowsze, 10.10.06, probowalem na starzych niz gra. Wogole tego ukladu do gier absolutnie nie polecam, czesto sa problemy i wydajny nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 11:46, Enderek napisał:

Mam problem z DoW - po jakimś czasie robi się czarny ekran i tyle (...)


Karty w ogóle nie znam, ale wygląda mi to na przegrzanie (biedaczka nie wytrzymuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:11, Krzysztof111177 napisał:

No super...CD Project zmienił plany co do DoW DC i z optymistycznego Pażdziernika na LISTOPAD
zmienił. Ech... Na tę czwóreczkę jeszcze poczekamy...


No na pewno ale jeszcze nie wiadomo kiedy w Listopadzie bo może być 4 albo 27 listopada. A za granicą już grają i co niektórzy już przeszli kampanię. I ciekawe czyw tym 2007 raoku będzie jakiś dodatek a może sequel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem zpaczowanego warhammera podstawkę do v. 1.51. dzisiaj zainstalowałem winter assault i dodatej zdepaczował mi podstawkę do v. 1.4 (pewnie była to aktualna wersja podczas premiery WA).
PYTANIE: mam teraz instalować od nowa patche do podstawki w celu uaktualnienia do 1.51 i DODATKOWO zpaczować WA do najnowszej wersji? bo w głównym menu jest rozróżniona wersja podstawki i dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szukam w sieci i szukam i dochodzę do wniosku że jest jeden i ten sam patch to podstawki jak i WA...
ale teraz mnie zastanawia dlaczego w głównym menu jest napisane to ===> (obrazek)
czyli tak jakby podstawka była w wersji 1.51 a dodatek w v. 1.0 :/
nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 23:12, Deejay napisał:

tak szukam w sieci i szukam i dochodzę do wniosku że jest jeden i ten sam patch to podstawki
jak i WA...
ale teraz mnie zastanawia dlaczego w głównym menu jest napisane to ===> (obrazek)
czyli tak jakby podstawka była w wersji 1.51 a dodatek w v. 1.0 :/
nie kumam...


Nom, to trochę dziwne, ale po prostu tak jest. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 23:32, morthi napisał:

tak :) nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale winter assault instaluje sie wylacznie na wersji
1.4 :) a pozniej mozesz patchowac do 1.51 :)


mhm. czyli jak mam napisane że mam WA w wersji 1.0 to tak ma być? i bardziej się zpaczować nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) bo patchujesz przede wszystkim engine :) a poprawki wchodza oprocz tego :) tyle ze nie jest to oznaczone (chyba ze sie build zmienia) ale nie jestem tego pewien :)

na pewno jak masz 1.51 na ekranie to znaczy ze masz najnowsza wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze swoim warhammerem.
a wiec zeby grac online trzeba miec zainstalowane wszystkie patche.
wlasnie zainstalowalem patch 1.4 .
wchodze na tryb multiplayer, i jak chce sie zameldowac zeby sciagnac patcha 1.5 i wtedy sie zawiesza:((


co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować