Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Forza 6 będzie "więcej samochodów niż w jakiejkolwiek grze wyścigowej na obecną generację"

11 postów w tym temacie

"W Forza 6 będzie "więcej samochodów niż w jakiejkolwiek grze wyścigowej na obecną generację"

Hehe... Beka będzie, jak Gran Turismo 7 zapowiedzą na tym E3 xD Skoro już szóstka ma z 1200 samochodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> *Z czego oczywiście ze 200 będzie w płatnych DLC o łącznej wartości 99$.
Ja mam nadzieję, że jednak nie :/ Bo obecnie w Forza 5 wszystkie DLC kosztują tyle, co dwie premierowe edycje Forzy 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego jedna polowa to modele z GT4 (wiec bez kokpitow czy chocby znosnej liczbie poligonow), druga polowa to 20roznych wersji Nissana GTR, a kolejna polowa to moze samochody zrobione na tip top ;D. Wiec samochodow klasy Forzy5 to pewnie z 200 moze jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochodów klasy Forzy 5 (czyli Premium) to już jest ponad 200 w GT6 więc słaby troll ;) a W GT7 będzie więcej ;)

Co do "przechwałek" Turn10 to mają u mnie spory minus. Forza 4 była moją ulubioną samochodówką zeszłej generacji, a Forza 5 to zwykły Downgrade i skok na kasę. Forza 6 widzę też nie ma tyle co czwórka ze wszystkimi DLC. Prawda jest taka, że PORZĄDNA kolejna część danej gry wyścigowej moim zdaniem MUSI zawierać wszystkie samochody z części poprzedniej, a nie to co robi Turn 10 wycina połowę i wrzuca do DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miło wspominam odkrycie, że BMW M5 na pudełku Forzy Motorsport 4, to tylko DLC, które muszę sobię znaleźć i pobrać...

Szczerze, to nowa Forza mnie nie jara. Co z tego że będą miliardy samochodów, jak większość będzie zablokowana bo DLC, a ja i tak będę jeździł tylko kilkoma autami, bo większość mnie nie zainteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W Forza 6 będzie "więcej samochodów niż w jakiejkolwiek grze wyścigowej na obecną generację"
>
> Hehe... Beka będzie, jak Gran Turismo 7 zapowiedzą na tym E3 xD Skoro już szóstka ma
> z 1200 samochodów :D
Taa, masz racje, szkoda tylko że 1000 tych aut wygląda jakby była poskładana z kartonów, zapamiętaj ilość nie równa się jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "W Forza 6 będzie "więcej samochodów niż w jakiejkolwiek grze wyścigowej na obecną
> generację"
> >
> > Hehe... Beka będzie, jak Gran Turismo 7 zapowiedzą na tym E3 xD Skoro już szóstka
> ma
> > z 1200 samochodów :D
> Taa, masz racje, szkoda tylko że 1000 tych aut wygląda jakby była poskładana z kartonów,
> zapamiętaj ilość nie równa się jakość


Sorry nie gram w "grafikę" Najważniejsza jest duża ilość fajnych samochodów. A te z GT6 mają bardzo dobrą oddaną fizykę jazdy.
Od napawania się cudnymi modelami może być równie dobrze DriveClub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować