Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of the Storm pod koniec czerwca wzbogaci się o dodatek Eternal Conflict

19 postów w tym temacie

Dodatek to trochę złe określenie, bo Eternal Conflict będzie trwał przez kilka miesięcy i wprowadzony przez ten czas kontent będzie związany z Diablo. Tak więc dodawani bohaterowie, skiny, i mapy będą inspirowane uniwersum Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja na konkurencyjnej stronie wyczytałem, że dodatek będzie prawdopodobnie płatny. Ale
> brzmi surrealistycznie, nie uważacie?
Po części to prawda. Mapa będzie za darmo, bohaterowie do kupienia za gold lub euro, skiny prawdopodobnie tylko za euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 16:01, Undertaker napisał:

Ja na konkurencyjnej stronie wyczytałem, że dodatek będzie prawdopodobnie płatny. Ale
brzmi surrealistycznie, nie uważacie?


To zależy...

Jeśli chodzi o możliwość wzięcia pełnego udziału w evencie, za który można będzie zgarnąć jakieś skórki, mounty i inne tego typu sprawy to wszystko możliwe. Wtedy powiedzmy w formacie darmowym można zdobyć np. portret dla konta. Sama mapa natomiast będzie darmowa podobnie jak postacie, które pojawią się wraz z nią - Butcher i najprawdopodobniej Leoric, choć ten drugi nie jest na razie nigdzie potwierdzony. Tak czy inaczej z tego co widać będzie to darmowa aktualizacja do gry.

Natomiast słowo "dodatek" jest używane nad wyrost. To będzie event, bo ciężko jest to nazwać dodatkiem. Zresztą już słowo "ewentualnej" już nieco sieje zamęt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do autora, czy nie można było zamiast Butcher dać Rzeźnik? Deklinacja wersji angielskiej zakrawa o pomstę do nieba :P
Co do "Dodatku" to dobrze, że zaczynają od eventu z motywem Sanktuarium. Warcraft ma już dużo własnych postaci w tym moba, diablo już nie tak wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 17:23, marcin-malysza napisał:

A ja mam pytanie do autora, czy nie można było zamiast Butcher dać Rzeźnik? Deklinacja
wersji angielskiej zakrawa o pomstę do nieba :P
Co do "Dodatku" to dobrze, że zaczynają od eventu z motywem Sanktuarium. Warcraft ma
już dużo własnych postaci w tym moba, diablo już nie tak wiele :)


A Starcraft zapomniany został kompletnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu aktualizacja jest nazywana dodatkiem? Nie rozumiem tego.

To tak jakby mówić, że każda nowa postać chociażby w LoLu też jest dodatkiem, to całkiem sporo się ich nazbierało :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jakby nie spojrzeć - od jakiegoś czasu pojawiają się postacie tylko i wyłącznie w przypadku Diablo i Warcrafta. No byli jeszcze Wikingowie :D

Nie żeby mnie to jakoś bolało, bo sam postacie ze wszystkich uniwersów łykam jak pelikan, Johannę już mam w kolejce do kupienia... ale boli to, że nie pojawiają się nowe postacie z Starcrafta. Choć może gdy przyjdzie czas premiery Legacy of the Void to sypnie postaciami właśnie z SC. Najbardziej liczę na Artanisa, może być z niego całkiem dobry warrior/assassin ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę i powiem, że jest ciekawa, ale bez zgranego zespołu nie da się w to grać. Wydaje mi się, że niektóre postacie są zbyt op. Są problemy też z połączeniem do samej gry. Często mam ciągle efekt wczytywania gry, ale gra już dawno się rozpoczęła. Wyjście i wejście naprawia błąd.

Co do lokalizacja to kiepsko w przypadku polskiej wersji. Braku wielu aktorów, którzy podkładali oryginalnie głosy. Tychus to Zbrojewicz a nie Mikołajczak wtf ? Strasznie się tego słuchało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze Starcraftem czekają pewnie na premierę LotV. Wtedy zacznie się promowanie dodatku i może wtedy ruszy związany z tym event. Możliwe nawet że do pre-orderów będzie dodawany bohater lub skin tak jak to było z D3 RoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, gra jest nawet spoko, ale jak na moje standardy stanowczo za droga by się bawić, a żeby odblokować coś konkretnego bez gotówki trzeba się długo męczyć. Nie dla mnie. Blizzard nie robi nic, by ułatwić życie graczom z Polandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Lola chyba już od 6ciu lat, nie jestem jakimś hardkorowym fanbojem ale w porównaniu Hots wypada blado. Starcia są jakieś takie miałkie, zupełnie pozbawione emocji, gra się po prostu nudzi. Fajny system daily questów, spoko,że można za darmo odblokować skiny. Ale już granie np takim supportem czy specjalistą to przynajmniej dla mnie kaźń i droga przez mękę, tak bardzo nudne są to klasy, nie dające zupełnie żadnej satysfakcji z gry. Dodajmy do tego ceny postaci z kosmosu (jeżeli chcemy płacić gotówką, blisko 40zł za postać, kamaaan), notoryczne lagi i wychodzi przeciętniak 5/10, w którego na razie przynajmniej nie ma sensu inwestować czasu. Blizzard się kończy powiadam wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram w Lola chyba już od 6ciu lat, nie jestem jakimś hardkorowym fanbojem ale w porównaniu
> Hots wypada blado. Starcia są jakieś takie miałkie, zupełnie pozbawione emocji, gra się
> po prostu nudzi. Fajny system daily questów, spoko,że można za darmo odblokować skiny.
> Ale już granie np takim supportem czy specjalistą to przynajmniej dla mnie kaźń i droga
> przez mękę, tak bardzo nudne są to klasy, nie dające zupełnie żadnej satysfakcji z gry.
> Dodajmy do tego ceny postaci z kosmosu (jeżeli chcemy płacić gotówką, blisko 40zł za
> postać, kamaaan), notoryczne lagi i wychodzi przeciętniak 5/10, w którego na razie przynajmniej
> nie ma sensu inwestować czasu. Blizzard się kończy powiadam wam.
Widzisz, ja mam na odwrót. LoL po przesiadce na HotS zaczął się robić monotonny, tutaj mam więcej opcji na rozegranie mapy a i jest ich więcej. Wspólne lvle i talenty na bieżąco wydaja mi się lepsze niż grind golda na przedmioty. Ale są gusta i guściki a i dobrze mieć własne zdanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no jak widać różnym ludziom pasują różne rzeczy. Hots na pewno będzie miał swoich zwolenników, ja wrócę do niego ponownie pewnie za jakiś rok jak będzie troche więcej postaci i może pozmienia się kilka rzeczy , które mnie drażnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować