Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge Catalyst oficjalnie potwierdzone

11 postów w tym temacie

To nie zapowiedzieli tej gry w trakcie ostatniego E3 ujawniając też jej zwiastun? Czy byłem tak podekscytowany szansą powstania nowej części ME, że wszystko to mi się przyśniło? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc sequel no i ok podoba mi się ten pomysł tylko czy ludzie jeszcze pamiętają o pierwszej części? Może tak a może i nie. A tak z innej beczki wyobraźcie sobie teraz widok z pierwszej osoby, parkour w wykonaniu Faith i to ustrojstwo na głowie zwane VR. Hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A więc sequel no i ok podoba mi się ten pomysł tylko czy ludzie jeszcze pamiętają o pierwszej
> części? Może tak a może i nie. A tak z innej beczki wyobraźcie sobie teraz widok z pierwszej
> osoby, parkour w wykonaniu Faith i to ustrojstwo na głowie zwane VR. Hmm :)
Źródło wyraźnie mówi "This is not a sequel, this is not Mirror''s Edge 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Cieszę się, że wczoraj się pomyliłem :)
Mam nadzieję, że nowy ME przyniesie mi co najmniej tyle frajdy ile dała mi pierwsza gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A więc sequel no i ok podoba mi się ten pomysł tylko czy ludzie jeszcze pamiętają
> o pierwszej
> > części? Może tak a może i nie. A tak z innej beczki wyobraźcie sobie teraz widok
> z pierwszej
> > osoby, parkour w wykonaniu Faith i to ustrojstwo na głowie zwane VR. Hmm :)
> Źródło wyraźnie mówi "This is not a sequel, this is not Mirror''s Edge 2"

A no ok mój błąd, źle zinterpretowałem treść newsa na gramie. Przeczytałem, że nie będzie to jedynie sequel, ale coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować