Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - poznaj zawartość dwóch nowych dodatków

24 postów w tym temacie

To nie są dodatkowe karty, a jedynie nowe "skórki". zmienia się tylko wygląd kart, nie dostajemy żadnych dodatkowych jednostek. Włącza się je w opcjach tak jak alternatywną fryzurę Yen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nadal nie dodali schowka, mam nadzieje że się pojawi.

Ja wiem czy jest sens? Juki dla konia potrafią drastycznie zwiększyć udźwig. Dodatkowo ja jestem z tych co zbierają wszystko co na ziemi leży. Później zawsze leciałem do sklepu i sprzedawałem wszystko co miałem w ilości +25 w plecaku.
Bronie przerabiałem na matsy lub sprzedawałem.

W życiu nie byłem przeciążony (Geralta życiu) a nabiłem +100h. Oprócz broni i pancerzy (których nie opłaca się ze sobą nosić) wszystko w grze waży 0.01 więc nie ma większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nadal nie dodali schowka, mam nadzieje że się pojawi.
>
No właśnie przydałby się na te różne zestawy wiedźmińskiego rynsztunku.
A co do alchemii to jedynie zaobserwowałem że nie można więcej niż 1 zrobić np vitrolu a do najlepszej jaskółki potrzeba 2, więc wyrzucić wystarczy jeden zrobić drugi i podnieść ;) ale jak jeszcze coś jest nie tak to napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Skrzynka na wiedźmiński ekwipunek mogłaby pojawić się np. w Kaer Morhen. Mam zrobione wszystkie sety i jestem skazany na ciągłe dźwiganie ich ze sobą.
I oczywiście alchenia - patch 1.05 spaprał tę sprawę aż miło, wypadałoby to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> I oczywiście alchenia - patch 1.05 spaprał tę sprawę aż miło, wypadałoby to naprawić.

A co tam było nie tak z alchemią bo się nie zorientowałem po wprowadzeniu patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wie gdzie jest ten quest? Jak zwykle nie podali jakichś informacji przy ujawnianiu
> DLC lub dzienniku.

http://forums.cdprojektred.com/threads/47895-DLC-7-8-out-now
W pierwszym poście nad drugim filmikiem jest link do mapki. kliknij to pokaże lokację.
Nie chce mi się odpalać gry żeby sprawdzić polską nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nadal nie dodali schowka, mam nadzieje że się pojawi.
>
> Ja wiem czy jest sens? Juki dla konia potrafią drastycznie zwiększyć udźwig. Dodatkowo
> ja jestem z tych co zbierają wszystko co na ziemi leży. Później zawsze leciałem do sklepu
> i sprzedawałem wszystko co miałem w ilości +25 w plecaku.
> Bronie przerabiałem na matsy lub sprzedawałem.
>
> W życiu nie byłem przeciążony (Geralta życiu) a nabiłem +100h. Oprócz broni i pancerzy
> (których nie opłaca się ze sobą nosić) wszystko w grze waży 0.01 więc nie ma większych
> problemów.
W sumie jaki sens ma narzekanie, skor w Wieśku 1 ludzie sobie radzili mogąc nosić tylko 4 sztuki broni? 1 miecz srebrny, 1 miecz stalowy, 1 dowolną broń długą, obojętnie co, de facto dawało to 2. miecz stalowy, jeśli nie chciałeś topora, czy czegoś, ja i tak nie korzystałem, bo głupio wyglądało i 1 broń krótką? I jakoś sobie radzili. Pancerzy nosić nie było można wcale. Tylko na grzbiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na początku dodatki ukazywały się we wtorki, teraz zawsze w środy, ciekawe dlaczego.
> No i szczerze liczyłem na nowe stroje dla Ciri i Triss.
Pewnie nie zdążyli o jeden dzień i tyle.
> Fakt. Skrzynka na wiedźmiński ekwipunek mogłaby pojawić się np. w Kaer Morhen. Mam zrobione
> wszystkie sety i jestem skazany na ciągłe dźwiganie ich ze sobą.
Lepiej wyglądałyby manekiny jak w Skyrimie, albo Assasin''s Creedach. Ale to trudniejsze do zrobienia. Choć fajnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 14:48, Verbatim napisał:

A co tam było nie tak z alchemią bo się nie zorientowałem po wprowadzeniu patcha.

Nie można robić kilku takich samych mutagenów, bo gra informuje, że mamy już taki w ekwipunku (co zresztą jest zgodne z prawdą). Można temu zaradzić wyrzucając je po kolei i potem zbierając wszystkie naraz.

Bardziej przeszkadza mi niemożność stworzenia ulepszonych glifów - gra pisze mi, że nie posiadam mniejszych glifów, mimo że mam ich 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca, gdzie znajduje się quest: jest to Wieś Sworoń - na północny zachód od Folwarku reardonów, a sam quest... bardzo krótki i IMO debilny oraz dający śmieszną ilość expa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować