Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutalność w Hatred - dobra/zła na tak wielu poziomach [WIDEO]

14 postów w tym temacie

Czy gram.pl może w końcu przestać pasożytować na kontrowersjach związanych z tą grą? Już starczy tego podsycania ognia. Znajdźcie sobie inny materiał do newsów. Na przykład to, że jutro zaczyna się Steam Summer Sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia związana z tą grą jest dowodem na to, że wszystko może spowszednieć.
O ile kiedyś, ta gra wywoływała u mnie bardzo negatywne uczucia, o tyle teraz jest mi zupełnie obojętna.
Po recenzji i kilku opiniach, które czytałem, wnioskuję, że nawet zwolennicy tej gry, osoby mocno oczekujące jej wydania, są nią rozczarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Historia związana z tą grą jest dowodem na to, że wszystko może spowszednieć.
> O ile kiedyś, ta gra wywoływała u mnie bardzo negatywne uczucia, o tyle teraz jest mi
> zupełnie obojętna.
> Po recenzji i kilku opiniach, które czytałem, wnioskuję, że nawet zwolennicy tej gry,
> osoby mocno oczekujące jej wydania, są nią rozczarowane.
Mnie jedyne co rozczarowało to długość rozgrywki. Wykończenia miodzio, mogły by być jeszcze bardziej brutalniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę mieć małe "ale" nie do treści a do samego filmu? Proszę was, ale jeśli już tworzycie jakiś film z komentarzem, to niech komentujący wymawia poprawnie "r". Ok nie każdy to potrafi, ale każdy może się nauczyć, a jeśli nie chce to niech lepiej nie zostaje lektorem, tym bardziej w filmach sygnowany poważnym serwisem z grami. Nie mówię tu o nienaganności języka, ale jakieś minimum, proszę was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy mogę mieć małe "ale" nie do treści a do samego filmu? Proszę was, ale jeśli już tworzycie
> jakiś film z komentarzem, to niech komentujący wymawia poprawnie "r". Ok nie każdy to
> potrafi, ale każdy może się nauczyć, a jeśli nie chce to niech lepiej nie zostaje lektorem,
> tym bardziej w filmach sygnowany poważnym serwisem z grami. Nie mówię tu o nienaganności
> języka, ale jakieś minimum, proszę was.

Powiedz to larksonowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy mogę mieć małe "ale" nie do treści a do samego filmu? Proszę was, ale jeśli już tworzycie
> jakiś film z komentarzem, to niech komentujący wymawia poprawnie "r". Ok nie każdy to
> potrafi, ale każdy może się nauczyć, a jeśli nie chce to niech lepiej nie zostaje lektorem,
> tym bardziej w filmach sygnowany poważnym serwisem z grami. Nie mówię tu o nienaganności
> języka, ale jakieś minimum, proszę was.

Nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hajs sie musi zgadzac, co nie ;)? Tak wiele sie obecnie dzieje w swiecie gier, ale jakas niszowa gierka zajmuje wiekszosc czasu, a wazniejsze newsy maja, jak dobrze pojdzie, dzien opoznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 21:02, kostrowski napisał:

> Czy mogę mieć małe "ale" nie do treści a do samego filmu? Proszę was, ale jeśli
już tworzycie
> jakiś film z komentarzem, to niech komentujący wymawia poprawnie "r". Ok nie każdy
to
> potrafi, ale każdy może się nauczyć, a jeśli nie chce to niech lepiej nie zostaje
lektorem,
> tym bardziej w filmach sygnowany poważnym serwisem z grami. Nie mówię tu o nienaganności

> języka, ale jakieś minimum, proszę was.

Nikt nie jest idealny.


Jasne, ja to rozumiem, sam mam wiele wad, ale pozwól, ze przedstawię ci to na przykładzie. Mam bardzo duże niedowidzenie lewego oka, więc nie zostałem pilotem choćbym bardzo chciał.
Więc jeśli masz wadę wymowy to nie bądź lektorem, ALBO idź do logopedy i naucz się wymowy "r" (w tym przypadku). Uwierz mi, to jest możliwe, czego sam jestem przykładem.

Zrozumcie ludzie, ze czasem do robienia pewnych rzeczy trzeba mieć pewne predyspozycje, albo je w sobie wyrobić (o ile to możliwe), a jeśli, za przeproszeniem kładzie się na to lachę, albo stwierdza, ze jakoś to będzie, to jest to wybitnie nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Problemem dla większości komentatorów nie jest jednak jakość gry, a tematyka i podejście jej twórców."

Eee... Co? Zdecydowana większość recenzji ledwo wspomina o tematyce, prawie nikt jej nie krytykuje. Większość właśnie pisze, że sama gra/rozgrywka to średniak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować