Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezbędnik kibica - League of Legends Championship Series EU - lato 2015

5 postów w tym temacie

Obecnie wszystkie ekipy są wielonarodowe, przy czym jedyną drużyną, w której więcej niż dwóch graczy jest jednej narodowości, jest GIANTS!

A Roccat? Przecież jest tam trzech polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na Twitchowym kanale Polsatu Sport nadają też w piątki :)

No, oczywiście. Zdawało mi się, że tak się wyraziłem - chodziło mi ofc, o to, że nie ma w piątki transmisji w TV.

> A Roccat? Przecież jest tam trzech polaków.

Faktycznie, już dopisałem. Dałbym sobie rękę uciąć, że zostało dwóch, ale jest trzech. Dzięks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 20:57, kostrowski napisał:

Faktycznie, już dopisałem. Dałbym sobie rękę uciąć, że zostało dwóch, ale jest trzech.
Dzięks.


Może to dlatego że wszyscy bardzo chcieliby widzieć tam jakiegoś lepszego ADC :P No i przydałoby się następne zdanie poprawić, bo ciągle widnieje tam info, że Polak gra w Roccat ;) A i Koreańczyka by się jeszcze jednego znalazło (Ryu), ale to już szczegóły, bo równie dobrze można by wypisać wszystkich graczy.
A jak już przy tym - to imo warto byłoby wspomnieć o tym, że oczywiście gracze zarabiają na graniu, ale od tego sezonu Riot wspiera również trenerów (chyba 2 osoby na team, ale nie jestem pewny), którzy też pojawiają się na meczach i towarzyszą drużynom przy pickach/banach.

A jak już się czepiam to jeszcze:
"w tym roku mecze World Finals rozgrywane będą po raz pierwszy w historii w Europie" - finały S1 były w Europie (na Dreamhacku?). Fakt, że nie ten rozmach co później (8 drużyn, scena w azji jeszcze praktycznie nie istniała), ale zawsze, chyba się liczy ;)

Aczkolwiek przyznam, że inicjatywa informacyjna fajna, szczególnie że esport powoli pojawia się nawet w tv - osobiście sobie oglądam na twitchu regularnie od s2 (zaczynałem grać pod koniec s1) i jestem pod wrażeniem rozwoju sceny i profesjonalizmu - oczywiście nadal to nisza (ktoś kto o tym zielonego pojęcia nie ma raczej nie będzie miał przyjemności z oglądania), ale w sumie... W momencie w którym miliony oglądają transmisje z światowych finałów, to ciężko to chyba jeszcze nazywać transmisją niszową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować