Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karczemna Bójka nowym trybem w Hearthstone

10 postów w tym temacie

Proponuję napisać tego newsa od początku. Większość zdań nie ma sensu. Dopiero gdy przeczytałem źródło, to zrozumiałem o co chodzi. Dla przykładu
"w meczach mogą wziąć udział jedynie ci, którzy osiągnęli przynajmniej 20 poziom przez kilka dni od startu poszczególnej bitwy" - co to w ogóle znaczy?

"Do gry wkrótce bowiem dołączy nowy tryb – Karczemna Bójka, w ramach której gracze będą mogli się zmierzyć z użytkownikami z całego świata, a także własnymi znajomymi" - A teraz to jak niby hearthstone działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masakra xD Trzy razy czytalem ten nius I nic z niego nie zrozumialem, przeciez to jakis belkot pisany po polskiemu. Smierdzi google translator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 11:55, One_of_the_Many napisał:

"Do gry wkrótce bowiem dołączy nowy tryb - Karczemna Bójka, w ramach której gracze będą
mogli się zmierzyć z użytkownikami z całego świata, a także własnymi znajomymi" - A teraz
to jak niby hearthstone działa?


Podejrzewam że tu chodziło po prostu o to, że można wyzwać znajomego na pojedynek na zasadach Tavern Brawl - co owszem, można zrobić w trybie normalnym (znaczy się, na zasadach constructed), ale nie można na arenie. Więc to jest warte odnotowania w tym przypadku imo.

Reszta newsa - nie ma chyba co powtarzać po reszcie, więc pozwolę sobie nie skomentować. ;)

Generalnie spoko że jest nowy tryb, ale w temacie o HSie pisałem o problemach jakie ma ta gra i powtarzać się nie będę - w skrócie: najważniejszy tryb (ladder) wymaga sporych zmian, a temu ani nowe skórki ani nowe tryby nie pomogą.
Plus jest tylko taki, że za udział w Brawlu będą classic packi, więc będzie nowa opcja powiększania swojej kolekcji, mam nadzieję że opłacalna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Translatorem tłumaczyliście??
"Przedstawiamy tryb Karczemnej Bójki! Co tydzień za sprawą Karczemnej Bójki staniecie twarzą w twarz z innymi graczami, rozgrywając pojedynki w oparciu o wyjątkowe zasady. Być może czekają was mecze rozgrywane z użyciem narzuconej talii albo talii, jaką trzeba stworzyć według określonych wytycznych specjalnie na użytek Bójek. Innym razem zaś możecie otrzymać wzmocnienia konkretnych typów stronników. Wszystko się może zdarzyć! Tryb Karczemnej Bójki zostanie odblokowany dla graczy, którzy mają co najmniej jednego bohatera na poziomie 20."

Co do opłat za udział w tym trybie też nie bardzo, rozegrałem już kilkadziesiąt "Bitek" i ani razu nie zapłaciłem w ojro bąć goldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować