Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tytuł remastera dnia otrzymuje odświeżone Worms World Party

21 postów w tym temacie

Moja ulubiona część, ogrywana przez wiele, wiele lat :D Dobrze, że remaster nie ma jakiejś nowej, brzydkiej grafiki czy stylu, jak ten inne części co ostatnio wypuszczali. Steamowe multi i achievementy? Chyba zatem trzeba będzie się tym zainteresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rety, 2001 rok... Człowiek nie jest nawet świadomy tego ile ta gra ma lat;D jak dla mnie to mogli by tylko zadbać o rozdzielczość i kompatybilność z nowymi systemami i byłoby miodzio, nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 12:49, Outlander-pro napisał:

Moja ulubiona część, ogrywana przez wiele, wiele lat :D Dobrze, że remaster nie ma jakiejś
nowej, brzydkiej grafiki czy stylu, jak ten inne części co ostatnio wypuszczali. Steamowe
multi i achievementy? Chyba zatem trzeba będzie się tym zainteresować :)


Akurat nowsza odsłona w którą gram na PS4 ma znacznie ładniejszą oprawę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się na Armagedonie. Zastanawiam się, czy warto robić remaster starszych Robaczków, skoro regularnie pojawiają się nowe odsłony, a trzon rozgrywki aż tak bardzo się nie zmienia, zwłaszcza, gdy twórcy odeszli od map w 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po latach stwierdzam, że to chyba była jednak najlepsza część Wormsów. Może brakuje aż tak daleko posuniętych możliwości modyfikacji uzbrojenia jak w dwójce, ale to najbardziej rozbudowana i chyba najbardziej frajdonośna część cyklu.

Swoją drogą - przydałoby się na GOG-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zatrzymałem się na Armagedonie. Zastanawiam się, czy warto robić remaster starszych Robaczków,
> skoro regularnie pojawiają się nowe odsłony, a trzon rozgrywki aż tak bardzo się nie
> zmienia, zwłaszcza, gdy twórcy odeszli od map w 3d.

Kupiłem Clan Wars i uważam że są to pieniądze zmarnowane, za dużo niepotrzebnego syfu dodają do nowych części, a takie Armageddon czy World Party mają to coś, prostą ale i ładną grafikę, soczysty gameplay no i zabawę dla 6 drużyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość! Moja ulubiona część - Armageddon nigdy mnie nie jarał. Raz mnie uszczęśliwiała przy samotnym sylwku... ba, zrobiła z niego jednego z lepszych, jakie miałem :)

Chętnie wesprę tego kotleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2015 o 13:22, lis_23 napisał:

Akurat nowsza odsłona w którą gram na PS4 ma znacznie ładniejszą oprawę graficzną.


O której odsłonie mowa? Mam smaka na robaka na PS4;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 16:32, Citkowsky napisał:


> Akurat nowsza odsłona w którą gram na PS4 ma znacznie ładniejszą oprawę graficzną.


O której odsłonie mowa? Mam smaka na robaka na PS4;P


Hmmm ... Battleground? Nabyłem na PS4 za jakieś 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłem w drugiej klasie podstawówki i kolega mial chyba jedynego peceta na komunię w klasie i praktycznie cała nasza śmietanka towarzyska uczęszczała do niego na prezentacje sprzętu...mial wlasnie Worms Armageddon lecz nie dał nikomu zagrać bo "ta gra ma zbyt skomplikowaną rozgrywkę dla was". Gdzies po roku gdy dostałem swój sprzęt odsprzedał mi wlasnie te robaki (moj pierwszy big box ) i praktycznie do pełnoletności wormsy były stałym punktem naszych domówek. Świetna seria gdzies do World Party wlasnie. Zmiana na 3D zniszczyła tą serie...chętnie zagram...własna kopia gry niestety nie nadaje się już do odpalenia a zaproszenie starych kumpli i partyjka w klasyka dzieciństwa sprawi pewnie wiele frajdy..liczę na wersje na PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować