Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015 - plan wszystkich konferencji

26 postów w tym temacie

Odpuszczę sobie konferencje Sony i Ubisoftu. 3:00 to trochę nieludzka godzina dla mnie. Ale dla PC Gaming Show pewnie posiedzę trochę dłużej - mam tylko nadzieję, że nie zrobią z tego cringe party z PC Master Race w tle i pokażą coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 16:46, tymeks napisał:

Jak co roku będę z wami. Jaka ekipa w tym roku komentuje ?:)


W tym roku ja, MartivaR i Myszasty szykujemy coś ekstra w zakresie wideo, natomiast zespół do komentowania na żywo jeszcze dogrywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 16:52, Fett-PL napisał:

W tym roku ja, MartivaR i Myszasty szykujemy coś ekstra w zakresie wideo, natomiast zespół
do komentowania na żywo jeszcze dogrywamy :)

Ooo, no to ciekawie będzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nie napisali o tym iż na targach pojawi się Sniper ghost Warrior 3 choć w sumie to nie wiem czy firma będzie miała konferencję czy też tylko się wystawiają, plotki krążą po sieci że ma być demo?! ktoś coś wie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na prawdę na tegorocznych targach E3 czekam na kilka tytułów, na to co pokażą. Na pewno jestem ciekaw jak wypadnie CI Games i ich Sniper: Ghost Warrio3, EA z nowym Need For Speed, dalej to na pewno nowy Hitman, Tomb Rider i Fallout 4:) Ale na relacje z innych pokazów też chętnie popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, nowy hitman, Rainbow six i Fallout 4 to są na pewno tytuły którymi się interesuje, do tego jeszcze sniper:ghost warrior 3 będzie ciekawym dodatkiem, mam nadzieję pozytywnie się zaskoczyć po ostatnich doniesieniach o otwartym świecie, może być to coś naprawdę dobrego. już niedługo się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ja też chętnie popatrzę na Snipera. Zwłąszcza na to grywalne demo. Ponadto ciekawią mnie nowe Gears of War. Denerwujące, że nie ma już wersji PC, ale co tam - gierka piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem kolejny w kolejce do SGW3:) Szczerze mówiąc przebieram nogami. od dłuższego czasu. Z tego co czytam w sieci - zapowiada się coś, co tygrysy lubią najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na 4 do roboty, coś tam zobaczę przed wyjściem, ale damn :P
Wiecie może czy jest jakaś sama audycja do słuchania z E3? Tak to słuchawki wepcham do uszu i będę robić i słuchać co tam się dzieje, w formie filmiku nie, bo to za szybko mi zmęczy telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 16:31, M_Siwy napisał:

18 godzina i ma być pokaz z gry, ponoć wystawią demo?! http://sniperghostwarrior3.com/
ponoć tutaj ma się wszystko pojawić ?! Nic poczekam zobacze.


Czekałem na konferencję i nic. Trochę jestem zawiedziony, bo fajnie byłoby cokolwiek zobaczyć, czekam na grę już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować