Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wow! Oto oficjalne projekty okładek Star Wars: Battlefront Deluxe Edition

13 postów w tym temacie

Battlefield Deluxe Edition. A będzie Premium Edition? - Dodatkowa postać - Obi-Wan Kenobi i tylko za 29,99 $. Kupuje teraz! Nie bądź mięczakiem + dodatkowe skórki na szturmowców, żeby zagrać żołnierzem amerykańskich siły lądowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! 199 zł za zwykłą edycję w Originie :D Kogoś tu zdrowo powaliło. Ja wiem, że to cena sugerowana, ale Hardline była mniejsza (a BF4 była z kolei 10 zł mniejsza niż Hardlinea...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wow! 199 zł za zwykłą edycję w Originie :D Kogoś tu zdrowo powaliło. Ja wiem, że to cena
> sugerowana, ale Hardline była mniejsza (a BF4 była z kolei 10 zł mniejsza niż Hardlinea...)
A Falout 4 za 180 zwykła edycja na muve , niedługo ceny jak na konsolach będą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystko do tego dąży by ceny była jak na konsolach. Zresztą przecież od dawna tak jest za zachodzie. To nas przyzwyczajono do niższych cen na PC''tach. Jeszcze troszkę czasu upłynie i nie będzie i u nas żadnej różnych w cenie gier konsolowych i PC''towych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wow! 199 zł za zwykłą edycję w Originie :D Kogoś tu zdrowo powaliło. Ja wiem, że to cena
> sugerowana, ale Hardline była mniejsza (a BF4 była z kolei 10 zł mniejsza niż Hardlinea...)
Co tam, że na Hardline była mniejsza. AC:U w Gold Edition tyle kosztowało. Żeby kupić podstawkę za 200 zł musiałbym tydzień pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować