Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 i Wiedźmin 3 na szczycie list sprzedaży w USA w maju

14 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że CDP Red wyciągnie wnioski z sukcesu i będzie umiało spożytkować zyski. Nie spodziewam się, że nagle rzucą się na kolejną dużą produkcję, raczej przyjdzie czas by ponapawać sie sukcesem, przejeść część zysków, zrobić kilka chybionych inwestycji i napalić kilkoma bańkami w piecu. Przejść wojny "na górze", po czym okaże się, że kasa się skończyła i czas po raz kolejny wziąć się za robotę na wariackich papierach ... Przy okazji 4 razy zmieniając zarząd. Nie chcę być czarnowidzem, ale to może być początek końca CDP Red czego oczywiście chłopakom nie życzę, bo szkoda byłoby zmarnować potencjał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> sebba99 - o Cyberpunku słyszałeś? Duża produkcja jest już tworzona.

Cyberpunk został odłożony w czasu, na razie nadal koncentrują się na W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 15:17, DeithWX napisał:

Bawią mnie spekulacje o wodzie sodowej, CDPR nie raz, nie dwa pokazało że twardo stąpa
po ziemi, ale spekulantom mało.


A mnie bawi to że nie zauważyłeś że to było zanim wydali tak dobrze sprzedającą się grę, a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Bawią mnie spekulacje o wodzie sodowej, CDPR nie raz, nie dwa pokazało że twardo
> stąpa
> > po ziemi, ale spekulantom mało.
>
> A mnie bawi to że nie zauważyłeś że to było zanim wydali tak dobrze sprzedającą się grę,
> a nie po.
>
Dobry wynik W3 i dobra jakość gry to wynik dobrych decyzji. Ciężko z wnioskowaniem dzisiaj? Gra magicznie się nie zrobiła i nie wydała, ktoś musiał coś z tym zrobić, ci sami ludzie odpowiadają za sukces gry i za dalsze działania firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 15:56, DeithWX napisał:

Dobry wynik W3 i dobra jakość gry to wynik dobrych decyzji. Ciężko z wnioskowaniem dzisiaj?
Gra magicznie się nie zrobiła i nie wydała, ktoś musiał coś z tym zrobić, ci sami ludzie
odpowiadają za sukces gry i za dalsze działania firmy.


Dobra, dobra... Zobaczymy czy nadal będą tacy jak dotychczas za parę lat. Wtedy jeśli się pomyliłem, zwrócę ci honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > sebba99 - o Cyberpunku słyszałeś? Duża produkcja jest już tworzona.
>
> Cyberpunk został odłożony w czasu, na razie nadal koncentrują się na W3.

niczego nie odlozyli i cale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Cyberpunka - ale faktycznie - zapomniałem. Mam tylko nadzieję, że po sukcesie (bo spokojnie można mówić o sukcesie W3) , nie przyjdzie im do głowy "poprawiać konceptu" .. Bo to kusi, oj kusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować