Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Przekonaj nas i wygraj film Jupiter: Intronizacja na Blu-ray lub DVD!

45 postów w tym temacie

Ponieważ niedawno zakupiłem sobie głośniki 5.1 pierwszy raz w życiu i Jupiter: Intronizacja na Blu-Ray jest idealnym filmem aby sprawdzić możliwości nowego zestawu audio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na bezsenność pierwotną, ostatni film rodzeństwa Wachowskich jest jedynym skutecznym środkiem nasennym, zasypiam zawsze po 15minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję egzemplarza, który zabiorę ze sobą w przeszłość, by zaprezentować ludziom, do jakiej przyszłości mają dążyć. W ten sposób zamierzam przyśpieszyć rozwój ludzkości i pominąć średniowiecze! MWAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ja powinienem dostać egzemplarz tego filmu na DVD na otarcie łez, ponieważ ja jako jedyny ze naszej paczki kumpli nie mogę pograć w Wiedźmina 3 u siebie ;_______;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem wygrać ten film, bo po obejrzeniu trailera jestem przekonany, że to straszne g*wno i w przeciwieństwie do innych zawodników, ja umieszczę go dokładnie tam, gdzie jego miejsce: w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kosmos i wszystko, co jest z nim związane, bo kiedy patrzę nocą w gwiazdy przypominam sobie o małości człowieka wobec takiej nieskończoności i wielkości fenomenu powstania chociażby naszego domu- Ziemi, dlatego historia opowiedziana w tym filmie musi być nie tyle intrygująca ze względu na wątek romantyczny, który uwielbia każda kobieta, a więc i ja (zwłaszcza, gdy w roli głównej występuje Channing Tatum ^^), ale przede wszystkim przez wzgląd na tak bardzo fascynującą mnie fantastyczno-naukową wizję istnienia życia poza naszą planetą i jakiejkolwiek aktywności ludzkiej poza nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 15:51, Lamomiot napisał:

Ten film jest tak kiepski i pusty, że będzie idealnym prezentem dla mojej byłej!

Dzięki! :)


Lepiej się tego ująć nie dało. Człowieku wygrałeś internety :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować