Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Przekonaj nas i wygraj film Jupiter: Intronizacja na Blu-ray lub DVD!

45 postów w tym temacie

Chciałabym otrzymać film, ponieważ jestem fanką Channing''a Tatum''a, mimo iż film mnie szczególnie porwał to jako wielbicielka jego talentu aktorskiego chciałabym otrzymać film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uahaha! JA go chcę! JA! JA! KHAHAHAHA!

Cóż... żartowałem. Byłem w kinie. W ciągu ostatnich -nastu lat nie zdarzyło mi się obejrzeć równie infantylnej i żenującej szmiry.

Ale, oczywiście - efekty. Jeśli ktoś chce przetestować możliwości swojego nowego zestawu LED TV 42" + Blu Ray + 5.1, to film się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda mi się do pracy, omawiałam już na lekcji abdykacje, detronizacje, dekapitacje, koronacje, ale intronizacji :P jeszcze nie, tzn. omawiałam - Chrobrego i Napoleona, ale oni są już lekutko passe, a myślę, że dla mat-fizów wersja z Mią Kunis będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na konkurencję, czuję się w tej rywalizacji jako typowy pesymista a la czarnowidz, a Jupiter rozświetliłby chociaż po części moją niewiarę w sukces i zarazem rozświetliłby drogę okraszoną drogowskazem : Optymizm City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzę o tym, żeby uczesać moją żonę w takie kwiecie na głowie, ale strasznie trudno wykonać taką fryzurę z krótkiego ujęcia, jednak mając film na BD, miałbym dosyć czasu na porządne przestudiowanie uczesania, na filmie w wysokiej rozdzielczości i wykonanie tego karkołomnego uczesania na głowie mojej ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczony doświadczeniem ostatniej kampanii prezydenckiej, że nic tak się nie sprawdza jak obietnice bez pokrycia i idąc w myśl zasady, że nikt Wam tyle nie da, ile ja Wam obiecam… obiecuję że jeśli wygram to: codziennie darmowe piwo dla każdego w zależności od tego ile ma w domu komputerów, tydzień pracy skrócę do 2 dni, poniedziałek zostanie zastąpiony jeszcze jednym piątkiem, na maturze obowiązkowa będzie Historia Gier Komputerowych a Panowie Kwiatkowski Dawid oraz Bieber Justin dostaną dożywotni zakaz śpiewania czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym go wygrać, ponieważ obejrzenie filmu "Jupiter: Intronizacja" jest jedną z niewielu rzeczy jaka została na mojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią, a są tam jeszcze takie:
- lot na Księżyc
- zejście na linie do wnętrza wulkanu
- sprowadzenie wraku samolotu ze Smoleńska
- kolacja z Channingiem Tatumem
- śniadanie z Channingiem Tatumem
- obejrzenie filmu "Jupiter: Intronizacja" na DVD lub Blu-ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje kieszenie pustką świecą...
Może sposób inny nieco?
Hura! Jest alternatywa wreszcie:
Konkurs mają na gram.pl nareszcie.
Może jury serce zmięknie -
Dajcież film, proszę pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały, to opowiadałem historie nie z tej ziemi by nie iść do szkoły, co niestety sprawiło, iż mam dziś kosmicznie wysokie wymagania by uznać film za naprawdę dobry i Jupiter wydaje się być wyjątkiem mogącym je spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mama 2,5 letniego Michałka i 9 m-c Ani, co to oznacza - meksyk od rana do wieczora, ale kiedy moje aniołki wieczorem pójdą spać, marzę o chwili dla siebie i chętnie obejrzałabym dobry film - dlatego ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na filmach sygnowanych nazwiskiem "Wachowscy", takich jak: "Animatrix", trylogia "Matrixa" czy "V jak Vendetta", które wywarły na mnie duży wpływ oraz ukształtowały moją młodzieńczą psychikę, do tego posiadam na półce wszystkie wyżej wymienione filmy, a "Jupiter: Intronizacja", będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować