Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram po godzinach #5: Fallout, czyli przede wszystkim treść. Jakiego Fallouta 4 chcemy?

6 postów w tym temacie

Nowy Fallout z inną fabułą i mapą oraz podrasowaną grafiką, a tak bez zmian odnośne poprzednich części. Mnie te Fallouty Bethesty wręcz brzydzą, te pancerze, ci super mutanci, szpony śmierci wyglądają okropnie. Ciekaw jestem co zrobią z animacjami, które wtedy leżały i kwiczały. To nie jest żaden nowy Fallout tylko nowy mod do Fallouta 3/New Vegas z podrasowaną grafiką i sprzedawany jako osobna część, gdzie największa nowością jak zapowiadali jest głos bohatera. A się dziwą twórcom GTA niektórzy, że piątą część sprzedali po kilka razy, jak Bethesta robi niemal identycznie. W następnej części proponuje przeskoczyć czas o 1000 lat, będzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 10:44, BLyy87 napisał:

W następnej części proponuje przeskoczyć czas o
1000 lat, będzie ciekawiej.


idę o zakład że można by przeskoczyć i o milion lat do przodu, a i tak bethesda pokazywała by nam ciągle to samo. Dość spojrzeć na fallouta 3, gdzie od zrzucenia bomb upłynęło 200 lat, a ludzie dalej biegają tam w szmatach pośród ruin. Jeśli ktoś dalej nie czai czemu to jest kretyńskie, to dla porównania powiem, że 200 lat to akurat tyle, ile nas dzieli od wojen napoleońskich.
Oni po prostu nie umieją być kreatywni, dla nich fallout to odtwarzanie w kółko lat 50 i krypt, bo to łatwe i "bezpieczne". Zresztą, starczy spojrzeć na ten trailer fallouta 4, który jest zrobiony niemal identycznie jak ten w trójce, która z kolei rżnęła z intra jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować