Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Gears of War odliczają na Twitterze do E3

9 postów w tym temacie

Odświeżona odsłona Gears of War, czy tzw. nowa odsłona, to są przewidywalne możliwości.
Tutaj jakiegoś większego szoku bym się raczej nie spodziewał.

Szokiem byloby ogłoszenie Gears of War na PS4 ;)
Wszystkie inne wiadomości o tej serii, "to samo tylko, inaczej" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 17:23, czaczi87 napisał:

Nowy Gears of War bez Marcusa będzie tak słaby Mass Effect bez Sheparda czy Wiedźmin
bez Geralta. Rzekłem :)


Sheparduś miał charyzmę ściany cegieł, zarówno jako "gadający" avatar gracza, jak i postać obdarowana jednak nutką indywidualności.
Marcus natomiast to chodząca hodowla mięśni o ochrypłym głosie - już lepiej, w przeciwieństwie do Shepka można go polubić, ale za ikonę branży albo indywiduum, bez którego Gears of War funkcjonować nie może bym go nie uznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 17:23, czaczi87 napisał:

Nowy Gears of War bez Marcusa będzie tak słaby Mass Effect bez Sheparda czy Wiedźmin
bez Geralta. Rzekłem :)


Shepard to IMO chyba najbardziej jałowy główny bohater w historii cRPG, gdzie mu tam do Geralta, czy nawet Marcusa.

Ja nowe Gearsy czarno widzę bez Epic Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ze wszystkich czterech czesci najbardziej jedynka odpowiadała i lokacjami i genialnym klimatem..
Gdybym mial xboxa one pewnie bym sie skusił na remastera a tak mowi sie trudno. Najlepiej gdyby wydali trzy pierwsze czesci na ps4 ;)
Pomarzyć można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najlepiej
> gdyby wydali trzy pierwsze czesci na ps4 ;)
> Pomarzyć można ;)

Byłoby miło, bo kupiłem PS4, ale Xbone nie mam zamiaru. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że jest to kompletnie nierealne ;)
Zawszę mogę odkurzyć X360 i przejść trylogię jeszcze raz. Siłą tej serii był dla mnie kanapowy co-op. Z byłą dziewczyną przechodziliśmy razem całe kampanie. Szkoda, że co-op split screen można teraz znaleźć chyba tylko w grach lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 21:34, czaczi87 napisał:

> Najlepiej
> gdyby wydali trzy pierwsze czesci na ps4 ;)
> Pomarzyć można ;)

Byłoby miło, bo kupiłem PS4, ale Xbone nie mam zamiaru. Oczywiście zdajesz sobie sprawę,
że jest to kompletnie nierealne ;)

Wiem, ze to marzenie z tych ktore sie nigdy nie spełnią no ale coz...marzenie pozostaje ;)

Dnia 13.06.2015 o 21:34, czaczi87 napisał:

Zawszę mogę odkurzyć X360 i przejść trylogię jeszcze raz. Siłą tej serii był dla mnie
kanapowy co-op. Z byłą dziewczyną przechodziliśmy razem całe kampanie. Szkoda, że co-op
split screen można teraz znaleźć chyba tylko w grach lego.

Uncharted? Tam byl chyba co-op i to w sumie niezły ale juz mi sie serie mylą...nie to chyba przez multi wspólne misje sie przechodziło ...
Tak czy inaczej jest zapowiedziana remasterka GoW''ów wiec zagrasz ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować