Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight zmierza na iOS i Android. Będzie na E3

10 postów w tym temacie

> > Torchlight doczekał smutnego końca.
> Co w tym niby jest smutnym końcem?

To iż zamiast np: zapowiedzi Torchlight 3 , dostajemy newsa o mobilnej wersji, która np mnie totalnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2015 o 19:08, Henrar napisał:

Co w tym niby jest smutnym końcem?


Powiem tak, mobilne wersje gier komputerowych niespecjalnie mnie interesują. Niewieleceikawego dzieje się w tym temacie. Po Perfect World nie spodziewałbym się niczego dobrego. Poza tym dwie najważniejsze osoby w Runic jakiś czas temu opuściły studio, więc nawet jeżeli T3 kiedykolwiek powstanie, to istnieje spora szansa, że nie będzie zbyt dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 21:27, nazgul82 napisał:

> > Torchlight doczekał smutnego końca.
> Co w tym niby jest smutnym końcem?

To iż zamiast np: zapowiedzi Torchlight 3 , dostajemy newsa o mobilnej wersji, która
np mnie totalnie nie interesuje


A mnie na ten przykład interesuje. Nie ma na mobilkach DOBREGO h''n''s. Przez dobrego rozumiem dobrze dostosowanego do dotyku, z lootem wylewającym się z ekranu i ciekawym rozwojem postaci. TM ma szansę stać się tym pierwszym. A potencjał jest. Po tym co zobaczyłem choćby w Vainglory (a mówili, że MOBA na mobilki nie jest możliwa, tymczasem VG graficznie zjada LOLa i podgryza - mocno! - DOTĘ 2), w Radiation Island (które nie tylko rozmachem ale i graficznie zjada na śniadanie większość PC-only survivali w otwartym świecie, jest po prostu prześliczną wręcz grą) czy portach dużych gier na platformy mobilne (które śmigają rewelacyjnie) - liczę na coś dobrego. Mam jednocześnie nadzieję, że nie schrzanią dwóch rzeczy - raz, że nie będzie to f2p, dwa - nie będą równać w dół do Androbiedy który napędza w większości jakieś biedne komórki i tablety (bo to byłby totalny dramat…). Jeśli nie będzie tych 2 elementów to będzie hit. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A mnie na ten przykład interesuje. Nie ma na mobilkach DOBREGO h''n''s. Przez
> dobrego rozumiem dobrze dostosowanego do dotyku, z lootem wylewającym się z ekranu i
> ciekawym rozwojem postaci. TM ma szansę stać się tym pierwszym. A potencjał jest. Po
> tym co zobaczyłem choćby w Vainglory (a mówili, że MOBA na mobilki nie jest możliwa,
> tymczasem VG graficznie zjada LOLa i podgryza - mocno! - DOTĘ 2), w Radiation Island
> (które nie tylko rozmachem ale i graficznie zjada na śniadanie większość PC-only survivali
> w otwartym świecie, jest po prostu prześliczną wręcz grą) czy portach dużych gier na
> platformy mobilne (które śmigają rewelacyjnie) - liczę na coś dobrego. Mam jednocześnie

Dzięki za tytuły, szczególnie za Radiation Island mega gierka i w bardzo dobrej cenie.

> nadzieję, że nie schrzanią dwóch rzeczy - raz, że nie będzie to f2p, dwa - nie będą równać
> w dół do Androbiedy który napędza w większości jakieś biedne komórki i tablety (bo to
> byłby totalny dramat…). Jeśli nie będzie tych 2 elementów to będzie hit. Czekam.

To już mogłeś sobie darować bo później chodzą mocno nie pochlebne (niestety nie bez pokrycia) opinie o sympatykach IOS. A sam jestem jednym z nich. Tylko wstyd mi za takie wpisy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@aope
> nadzieję, że nie schrzanią dwóch rzeczy - raz, że nie będzie to f2p, dwa - nie będą równać
> w dół do Androbiedy który napędza w większości jakieś biedne komórki i tablety (bo to
> byłby totalny dramat.). Jeśli nie będzie tych 2 elementów to będzie hit. Czekam.

Androbieda xD No to ja jadę na Androbiedzie LG G4 (wcześnie Galaxy S5) a ty rozumiem z iOS ciśniesz na super hiper olbrzymim i wygodnym do grania 3.5" Iphone 4 bo w końcu stać ciebie na smartfona od apple? (:

To mnie strasznie rozwala xD Cisną takie cwaniaczki-maniaczki po androidzie a w większości tacy ludzie mimo, iż na rynku są najnowsze modele (jak Iphone 6) to jadą na Iphone 4 czy 5(ci bogatsi) bo przecież tylko na takie ich stać. A taki Iphone 4/5 to może ekran czyścić topowym i w zasięgu portfela każdego człowieka modelom z Androidem jak S5-6/G2-3/Z2-3/M8-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować