Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam z nowym rekordem. Pękła bariera 10 milionów użytkowników jednocześnie

6 postów w tym temacie

Jak tu nie korzystać skoro pudełkowe gry wymagaja wejscia na steam przy instalkach. Nie muwiąc juz o grach typu heroes VI gdzie musze wejść na steam, a potem jeszcze na uplay czy jakoś tak :/ jeszcze brakuje bym musiał wchodzic na pocze i potwierdzać logowanie tak jak miałem w Guild Wars 2 ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak tu nie korzystać skoro pudełkowe gry wymagaja wejscia na steam przy instalkach. Nie
> muwiąc juz o grach typu heroes VI gdzie musze wejść na steam, a potem jeszcze na uplay
> czy jakoś tak :/ jeszcze brakuje bym musiał wchodzic na pocze i potwierdzać logowanie
> tak jak miałem w Guild Wars 2 ehh
To nie kupuj wersji steam, Heros wymaga tylko i wyłącznie uplay, bo to gra ubisoftu. Jeżeli potrzebujesz dodatkowe zabezpieczenie to znaczy, że sam się na nie zgodziłeś kupując w sklepie obsługujący to zabezpieczenie (wtedy masz dwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Steama nic nie mam, nieźle działa, także nie widzę problemu. Dawna wersja była lekko mówiąc lipna, ale ta aktualna przedstawia się naprawdę dobrze, dużo opcji, wszystko sprawnie, gry można kupić i trzymać w bibliotece, nie widzę powodów do krytyki ^^. Byle mieli choć jakąś małą konkurencję, bo spoczną na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować