Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Relacja z konferencji Ubisoftu już o północy - bądźcie z nami!

22 postów w tym temacie

A ja liczę na nową markę, choć zdaję sobie sprawę, że to dość mało prawdopodobne. Dawno nic nie mówiło się też o Splinter Cellu. Kto wie, może Ubi zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 00:27, Cykada85 napisał:

Wydaje mi sie ze the division wyglada gorzej graficznie niz poprzednio.


Czyli tak samo jak ostatnio Watch_Dogs i W3 :D Konsole i słabsze pecety by nie podołały tej pierwotnej grafice. Zresztą, jeśli ustawisz W3, żeby wyglądal podobnie jak na pokazach, to i Titan nie da rady :D
Z jakiej platformy pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Division zostało zdowngrad-owane okrutnie... kompletnie zniknęły efekty światłą rozchodzącego się przez mgłę, jakość ogólna otoczenia, a co gorsza postaci... nie wiem tylko jak bardzo bo stream też nie jest najwyższych lotów jeśli chodzi o jakość przekazu... ale źle to wygląda. Nie wiem z jakiej platformy bo była to pokazówka jak ta pierwsza, puścili niby filmik nagrany już wcześniej wyreżyserowany żeby podbić emocje u oglądających...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Z jakiej platformy pokaz?

Nie wiem, ale juz po 30 sec pisalem ze jest gorsza grafa, widac to odrazu. Pewnie zrzuca to na konsole a pecetowcy to lykna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pc dodadzą znów jakis nvidia stuff nikomu nie potrzebny a tylko zapychający sprzęt... Oczywiście mówiąc, że względem konsol to ogromy upgrade graficzny... a textury zostaną takie same wszędzie.. Co do Siege... to zgadzam się chaos ale teraz tak misja jest taka żeby rozbroić bombę... ok rozumiem więc, że normalnie terroryści jeżeli usłyszeli by jakiś hałas, coś niepokojącego mogą to zdetonować w cholerę... Tym czasem goście likwidują 3 terrorystów po czym rozwalają okna i czekają kolejne 3 min gdzie za ścianą stoi terrorysta... Nie słyszał??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne... Mówią to już co roku, więc pewnie będzie to samo, na chwilę obecną demo na silniku gry, efekciarstwo mało konkretów, ale że karoce będą to podkreślili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować