Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Relacja z konferencji Microsoftu już o 18:30 - bądźcie z nami!

29 postów w tym temacie

Wiec tak...Halo 5 wyglada ciekawie, choc jak dla mnie do Dooma startu nie ma ;) na nowego Tomb Raider''a czekam dopiero na PS4. No i nowe Gearsy...w sumie czekałem na nie bardzo i ...sam nie wiem co o nich myslec. Podobnie chyba widownia bo entuzjazmu po prezentacji nowej czesci raczej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja spoko.
Jara mnie nowy TR, prawie jak uncharted, idą w dobrym kierunku.
Kompatybilność wsteczna to spoko plus, mówiąc szczerze, to może i skusze się na xboxa one gdy cena zleci w dół, ze względu na tą opcje. Ogram sobie Fable wszystkie :)... chociaż dla samego fable to też nie jestem pewien. Zobaczymy :)

Google to ciekawy w ... bajer, ale mnie raczj zbędny, chyba, że pokażą do czego to się jeszcze może przydać.
Piraci wyglądają smacznie.

A teraz pora iść spać, bo konferencje sony ktos obejrzec musi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność bardzo na plus, Dark Souls III również ale po ostatnim wycieku mnie nie zaskoczyło. Słabo się zapowiadają te nowe Gearsy, ale tego się spodziewałem. ;/ Nowy Tomb Raider wygląda na powtórkę z poprzedniej gry, a ta prezetentacja była cholernie nudna - pokażą kiedyś na E3 coś innego niż efekciarską interaktywną cutscenkę gdzie wszystko się sypie i wali? Przy Uncharted 4 przynajmniej pokazali naprawdę fajną sekwencję strzelankową.

Nie nudziłem się, show był całkiem udany, mam przeczucie że Sony pójdzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten gameplay z Gears of War 4 prezentował się bardzo obiecująco. Tomb Raider też całkiem nieźle się zapowiada po tym co dziś zobaczyliśmy.

Niflheim
Właśnie mnie też ten film z TR trochę znużył w pewnym momencie, fajnie przeżyć coś takiego samemu grając, tutaj mogli jednak pokazać nieco więcej świata gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie można odpalać gry na XBOX ONE z X360 bo jest troszkę fajnych gier które będę mógł odpalić na jednej konsoli. FM6 też się świetnie prezentuje i pewnie skuszę się na GoW 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiliśmy wtedy o ps4 i niestety nadal się nie da ;) Przeszkodą są zbyt duże różnice w sposobie wykonywania poszczególnych operacji przez cpu (wystarczy spojrzeć na ten bałagan: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-the-challenge-of-remastering-uncharted)

Xbox to trochę inna bajka, na marginesie zaś- czujesz się zachęcony do zakupu? :) Z pewnością bardziej niż poprzednim razem, zatem co byś wybrał, gdybyś miał możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować