Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Relacja z konferencji Electronic Arts już o 22:00 - bądźcie z nami! [NADAJEMY NA ŻYWO]

19 postów w tym temacie

Dwa razy ME i wszystko jasne - więcej mi do szczęścia od EA nie potrzeba. :3

Poza tym niefajnie, że musiałem sobie sam transmisji poszukać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wyjątkowo u mnie bez emocji przed konferencją EA. Liczę, że pokażą duży, nowy tytuł, znacznie więcej o nowej grze Criterion i coś fajnego z FIFY, bo reprezentacje kobiet to dla mnie tylko zbędny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekali i wieszali psy na ME3, ale na kolejną częśc i tak czekają z wywieszonymi jęzorami :D
Mi i tak najbardziej podobała się jedynka, była jeszcze połączeniem erpega ze strzelanką. ME2 i ME3 to już były praktycznie wyłącznie strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehh musieli pokazać Mass Effecta, który mnie najbardziej interesuje na początku, a akurat
> te parę minut się spóźniłem ;/

Duzo nie pokazali, na gramie w newsach juz jest filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na NFSa i teraz mogę już przestać. Kolejna padaka z latającą kamerą, niewyraźnym obrazem dzięki przesadzonym blurom i bloomom. Ech, słabo to widzę.
Na TORa czekam z nadzieją, ME się zobaczy co pokażą w przyszłości w gameplayach. I to chyba tyle, raczej już nic dla mnie, choć Unravel ciekawie wygląda, może być miłą niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz dla mnie najsłabsza konferencja dotychczas...w sumie tylko Battlefront mnie zainteresował, a tak pokazali raptem nazwę nowego Mass Effecta, kolejna czesc NFS, PvZ i sportowki...słabo EA..żadnej niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect jak najbardziej :) ale Need For Speed już na kolana nie rzucił mnie , mam nadzieję że ogólnie gra okaże się podobna do Underground, ale i tak markę chciałbym zobaczyć na pięknych lokalizacjach w wypasionych wozach i nie koniecznie w otwartym świecie, tak jak za dawnych czasów :) wiele do szczęścia nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować