Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Mass Effect Andromeda zapowiedziane. Premiera pod koniec 2016 roku

29 postów w tym temacie

Inna galaktyka, to ciekawe czy też powstaną kolejne części w nowym świecie, czy to tylko taki pojedynczy twór.
A o samej grze nie ma sensu się póki co wypowiadać, jedynie dobrze, że jest na horyzoncie i znamy przybliżoną datę premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 22:47, Wszystkozajete napisał:

Inna galaktyka, to ciekawe czy też powstaną kolejne części w nowym świecie, czy to tylko
taki pojedynczy twór.
A o samej grze nie ma sensu się póki co wypowiadać, jedynie dobrze, że jest na horyzoncie
i znamy przybliżoną datę premiery :)

+wygląda na to że przecieki z andromedą się sprawdziły. przez chwilę jest też kroganin - możliwe, że to przeciekowy Drack. Idąc dalej tym tropem może się okazać że rzeczywiście wcielamy się w ''patchfindera'', a sama akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości w stosunku do ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i dwójka były dla mnie jednymi z najlepszych gier tamtej generacji (trójka była średnia i to nie tylko jeśli chodzi o marne zakończenia) i mam nadzieje że ta okaże się co najmniej tak samo dobra. Boje się jednak że zamiast charyzmatycznego konkretnego bohatera jak Shepard będzie po prostu jakiś noname jak w Dragon Agach a zamiast ciekawej tajemniczej fabuły znów dostaniemy misje z cyklu odbuduj zak... wróć N7 i stań na jego czele aby pokonać pradawne zło :/ Jakoś niewierze że Bioware jest w stanie zrobić coś świeżego, znów pewnie będą klepać schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Inkwizycji do nowego ME podchodzę z podwójną ostrożnością. Podtytuł zamiast numerka, mako zamiast konia i w pewnym momencie widok na rozległą panoramę jakiejś planety niebezpiecznie śmierdzi mi ostatnim Dragon-zbierz odłamki i [m-Z] milion mobów-Ejdżem. Nadzieja w tym, że robi to drugi, "lepszy" Biowarowy zespół i tym, że jeszcze trochę mają czasu by zgapić od pewnego zabójcy potworów jak się powinno robić questy poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że już wszyscy wybaczyli Bioware ME3 i zapomnieli o tym jak mówi że już nigdy więcej
> się nie dadzą ^^

A co tutaj było do wybaczania ? Kolorki zakończeń nie były w guście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dobra, 2 była fabularnie najlepsza a 3 mnie nie rozaczarowała. Jakby była opcja zamówienia pre-ordera już teraz to biore w ciemno. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Jakoś ten cały materiał wideo zalatuje mocno grą multi. Nie ma tajemnicy, dramatyzmu, nie ma pokazanych żadnych konkretnych postaci, choćby drugoplanowych. Jest za to radosne skakanie po planetach i jeszcze bardziej radosna rozwałka. Boje się, że nowy ME nie będzie tym, czym bym chciał, żeby był ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować