Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Nowy Need for Speed ma połączyć cechy najlepszych poprzedników. Jest data premiery

15 postów w tym temacie

Mówiłem sobie "wow, chcę to" do momentu, w którym zobaczyłem tę pracę kamery. Żenada, kto to w ogóle wymyślił :O Nadzieja w tym, że zaraz w necie pojawi się hejt i zastanowią się nad tą kamerą jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamera jak Midnight Club: Los Angeles. Całe szczęście w grze Rockstara dało się ją wyłączyć (m. in. na rzecz kamery ustawionej sztywno za samochodem).
Oprócz kamery mnie bardziej przeraża to, że samochód zdawał się driftować nawet na autostradzie... i mam nadzieję, że jazda bokiem podczas zmiany pasa ruchu to tylko efekt wizualny wywołany przez tę kamerę. Jeśli w tym Need for Speedzie praktycznie każdy zakręt będzie się brało bokiem, a auto zacznie driftować od samego trzymania klawisza skrętu... nie widzę ratunku dla NFS-a przez kolejne 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ruch kamery jest tragiczny, a sama gra jak dla mnie nadal jest pozbawiona klimatu starych
> części.
Dobra do wszystkich którzy hejtuja grę po pracy kamery... to jedna z 4 kamer dostępnych "action mode "się nazywa. Także ogarnijcie się. I wgl nie ogarniam ludzi którzy hejtują grę (która swoją drogą zapowiada sie wyśmienicie) tylko i wyłącznie po małym szczególe który można zresztą wyłączyć... I dobrze że nie wracają do Undergrounda bo nie ma sensu robić remaku gry. To nie jest dochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się kłuco tak jak by miał być remake undrgrounda „gdzie neony” gdzie klimat undergrounda". Mnie się podoba ten need for speed, aczkolwiek kamera jest tragiczna, ale jak napisał juri777 to kamera nie będzie problemem, w midnight club lepiej pracował kamera niż w need for speedzie. Co do połączenia to pewnie zrezygnują tak jak zrezygnowało ms w xo ze stałego połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamerę będzie się dało ustawić statyczną, potwierdzili to na Twitterze.

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że to zakichane DRM wywalą w pierwszym patchu, jak tylko zaleje ich fala hejtu ze strony sfrustrowanych graczy. EA najwyraźniej nie pamiętam, co się działo z SimCity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się jak na razie fajnie, i mam nadzieję że będzie tak w dniu premiery :) bo nie mogę gry ocenić po krótkim pokazie, bo filmik przygotowany na pokaz i finalnie na pewno będzie inaczej, i pewnie będzie opcja ustawienia kamery do własnych preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować