Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Gameplay ze Star Wars: Battlefront już dostępny!

31 postów w tym temacie

Zobaczymy. To EA więc spodziewam się jakiejś solidnej wtopy. Mam nadzieje że jak przy okazji poprzednich BF-ów będzie jakaś otwarta beta żeby grę sprawdzić.

Wygląda obłędnie, klimat SW wylewa się z ekranu ale całość to reżyserka. Trzeba będzie zobaczyć to na żywo bo ciężko powiedzieć.

Brak singla mnie nie razi. Jedyny singiel jaki mnie pociągał w BF-ach to ten z Bad Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsze w tej grze jest to, że tworzy je DICE - ludzie, którzy po prostu nie potrafią
> projektować dobrego trybu dla pojedynczego gracza. Już na dzień dobry zatem należy pogodzić
> się z faktem, że cząstka końcowej zawartości Battlefront nie będzie warta funta kłaków.
> A szkoda.
Ta seria nigdy nie miała singla ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wręcz przeciwnie, straszna bieda. Pokazali 2 biedne płaskie mapy, a i samo granie jakieś kulawe, mam nadzieje ze będzie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 15:13, Runners_High napisał:

IMO już wygląda jak po downgradzie. Nie rozumiem skąd te achy.

Serio, to jest słaba grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 06:29, Henrar napisał:

To ta gra ma w końcu mieć jakiś single player? Ja słyszałem tylko o możliwości grania
z AI.


Ano, masz rację. Pogrzebałem trochę i rzeczywiście okazuje się, że "kampania" to na dobrą sprawę tylko tryb offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 09:33, Principes napisał:

Ano, masz rację. Pogrzebałem trochę i rzeczywiście okazuje się, że "kampania" to na dobrą
sprawę tylko tryb offline.


Ale przecież to chyba było wiadomo od początku? O_o

Zresztą wolę coś takiego, gdzie mogę sobie trochę poćwiczyć i oswoić się ze sterowaniem, niż oskryptowane aż do bólu tryby singlowe z CoDów, będące raczej ciągiem QTE, niż grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 09:33, Principes napisał:

Ano, masz rację. Pogrzebałem trochę i rzeczywiście okazuje się, że "kampania" to na dobrą
sprawę tylko tryb offline.

To mnie cieszy akurat, bardzo dużo grałem w Battlefronta właśnie z botami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować