• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
AlphaFTN

Zgubiona płytka

Pytanie

Witam.

Zgubiłem jedną ze swoich płytek do Diablo II - pozostałe 3 mam, wraz z cd-keyem. Czy zdarzyło się komuś zgubić płytkę? Czy gwarancja gram.pl obejmuje takie przypadki podczas wymiany?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.07.2006 o 16:43, AlphaFTN napisał:

Witam.

Zgubiłem jedną ze swoich płytek do Diablo II - pozostałe 3 mam, wraz z cd-keyem. Czy zdarzyło
się komuś zgubić płytkę? Czy gwarancja gram.pl obejmuje takie przypadki podczas wymiany?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Tam można wszystko wymienić czytałem do Doży...Gwarancja tam wszystko pisze. CSP wymieni cui plyty nawet gry pies ci zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo bym prosił czytać uważnie dokładnie, co obejmuje dożywotnia gwarancja:
http://www.gram.pl/informacje.asp?id=2

A tu są opisane dokładnie zasady realizacji dożywotniej gwarancji:
http://www.gram.pl/gwarancja_warunki.asp


Nie można wymienić czegoś, czego nie ma,... Zgadza się?
Tak, więc nie możemy wymienić komuś płyty, jeśli ją zgubił, ponieważ musi wysłać uszkodzony nośnik.


Zapraszam do lektury i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czyli w jaki sposob wymienic plyte kiedy ta rozpadla sie (teoretycznie jest to mozliwe) na drobne czesci w odtwarzaczu?
nalezy wyslac szczatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2006 o 16:57, morthi napisał:

czyli w jaki sposob wymienic plyte kiedy ta rozpadla sie (teoretycznie jest to mozliwe) na
drobne czesci w odtwarzaczu?
nalezy wyslac szczatki ?


raczej tak choćby to miały być milimetrowe kawałki:D
>,,Tak, więc nie możemy wymienić komuś płyty, jeśli ją zgubił, ponieważ musi wysłać uszkodzony nośnik."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2006 o 17:01, Robot napisał:

> czyli w jaki sposob wymienic plyte kiedy ta rozpadla sie (teoretycznie jest to mozliwe)
na
> drobne czesci w odtwarzaczu?
> nalezy wyslac szczatki ?

raczej tak choćby to miały być milimetrowe kawałki:D
>,,Tak, więc nie możemy wymienić komuś płyty, jeśli ją zgubił, ponieważ musi wysłać uszkodzony
nośnik."

A jeżeli pogubiłem kawałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2006 o 17:02, speedraid napisał:

A jeżeli pogubiłem kawałki?


dlatego Akashi napisał ci ,,Tak, więc nie możemy wymienić komuś płyty, jeśli ją zgubił" przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zresztą to logiczne, samo słowo GWARANCJA. Przecież jak zepsują się powiedzmy nam oba głośniki, to raczej nie wymienią im nam, jeżeli przyniesiemy do gwarancji jeden, prawda ? Szczególnie, jeśli to drogie głośniki ( może być podejrzenie, że drugi głośnik działa i że chcemy go sprzedać ! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

idac Twoim tokiem rozumowania w przypadku gdy plyta rozpadla sie w napedzie musze wyslac oprocz tych plyt ktore mi zostaly (a jesli gra byla na jednej plycie to nic nie zostalo) naped w ktorym znajduja sie szczatki owego nosnika :)
tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi tak płyta pękła. Wystarczy otworzyć, wysypać ( uh, jak to przykro brzmi ) kawałki, wziąść 2 największe i wysłać ;-) Kończmy ten offtop, bo jeszcze moderatorzy nas zniszczą.... Myślę, że to co miało być wyjaśnione jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, w przypadku połamania płyty trzeba wysłać te elementy, które nam pozostały lub mgliśmy wyjąć z nośnika. Zapakować do jakieś plastikowej torebeczki i wysłać zgodnie z procedurą podana w linkach wcześniej.

(odpowiadając na pytanie, że będzie ciężko wyjąć to raczej nie każdy napęd cd/dvd można otworzyć ręcznie za pomocą np spinacza. Pod tacką napędu jest taki specjalny otworek wkładamy tam pręcik i lekko wciskamy go aż tacka sama się wysunie. Ewentualnie zawsze można cd/dvd-rom rozkręcić i wysypać części płytki)

DoomnY Odnośnie Dożywotniej gwarancji to gdyby uszkodziła ci się na przykład płyta Heroes V edycja kolekcjonerska to chyba jest jak najbardziej zadowalająca. W innym temacie gdzie poruszany był ten temat Jonny Bravo także udzielił w tej kwestii wyczerpującej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie stwierdziłem brak płyty z HommV. Po wnikliwym śledztwie ustaliłem winowajcę - moja córa.

Stwierdziła, że pokaże gdzie schowała pod warunkiem natychmiastowego wyjazdu nad morze! (we Wrocławiu jej za gorąco - tak twierdzi).

Jako, że nie uznaję kar cielesnych - czy ktos ma jakieś propozycje? (rozumiem, że tego też nie uznaje sie w ramach gwarancji? a powinno :[ )

Kto ma dzieci zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki za wyjasnienie :)
pozostaje mi sie cieszyc z tego ze jeszcze nigdy nie zniszczylem zadnej plyty/dyskietki z gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować