Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Ubisoft zapowiada Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

10 postów w tym temacie

Gdy Yves powiedział o "rewolucjonizowaniu znanych IP" i zobaczyłem parę sekund trailera od razu wiedziałem, że to Ghost Recon. Zmylił mnie tylko Ubisoft Paris zamiast Red Storm/Montreal, ale po animacjach postaci widać, że to lekko zmodyfikowany Future Soldier... Chociaż "otwarty świat" już mnie odwiódł od tego przekonania. To mocno i bardzo fajnie podrasowany Future Soldier... Chociaż w pewnym sensie mam nieodparte wrażenie, że rozmywa się tu klimat Ghost Recon. Przecież do tej pory rozwijali serię w zupełnie innym kierunku. Niemniej, otwarty żyjący własnym życiem świat karteli narkotykowych zdaje się pasować do Ghostów. Na pewno bardziej niż na przykład do R6 czy SC, a tworzenie nowej marki faktycznie nie miałoby sensu. W każdym razie, czekam na to. Będę grał w grę.
Ah, teraz tylko Splinter Cell z otwartym światem na kolejne E3, tylko bez zbytniej zmiany klimatu, i jestem w niebie fana TC. :D MGSV pokazuje, że się da zrobić piękną skradaneczkę w otwartym świecie (który swoją drogą też żyje własnym życiem) to i Splinter Cell da radę, zwłaszcza, że Sam i Snake się sobą nawzajem inspirują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol muzyka z Dredda 3D. Od kiedy mają do niej prawa?

Jeżeli chodzi o główny utwór, to jest nim Friction - Imagine Dragons z płyty Smoke&Mirrors wydanej w lutym 2015, a Dredd jest z 2012 bodajże, więc niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kartel narkotykowy Santa Blanca zamienił Boliwię w narko-stan, gdzie panuje bezprawie, niesprawiedliwość i przemoc. Aby zaprowadzić porządek, amerykańskie siły specjalne - Ghosts - zostają wysłane na misję mającą na celu pokonać narkotykowy kartel i przerwać jego sojusz ze skorumpowanym rządem."
Nie wiem czy to brzmi bardziej jak ponury żart, czy jako co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol muzyka z Dredda 3D. Od kiedy mają do niej prawa?
Odkąd stac ich na kupienie praw do użycia piosenki? One nie kosztują miliardow dolarów, a Ubisoft z pewnością stać na kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 13:59, porckypizgus napisał:

O skubani ! Mnie tym kupili/zaskoczyli a Ghost Recon nigdy mnie nie zawiódł bo to nie
Watchdogs więc czekam.

Ej, pecetowy Future Soldier też miał (bardzo duże) problemy techniczne na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nacieszmy się ładną grafiką bo tak szybko odchodzi... Pewnie w praktyce nie będzie to tak dobre jak na trailerach. Z jednej strony ostatni GR był świetny z 2 cóż to ubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować