Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: The Last Guardian zaprezentowany na PS4! Premiera w 2016!

17 postów w tym temacie

8 lat, a pokazówka wygląda niemal identycznie jak na pierwszych pokazach z konsoli playstation 3 ;). Nieźle ktoś sobie pobalował za budżet na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przehype''owana, mówicie?
Ja tam ze sobą na tę grę być może w ogóle kiedykolwiek będę rozważał zakup PS4. Uncharted, Call of Duty, Assassin''s Creed, Need for Speed? Dziękuję, nie dla mnie.
Czekam na The Last Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta : wyjdzie The Last Guardian - z miejsca nabywam PS4.
Po ICO i SotC wiem, że będzie to nie jakaś tam kolejna gra, tylko prawdziwa przygoda i niesamowite przeżycie, trailer mnie tylko w tym utwierdza.
Narzekających uprasza się o skierowanie oczu na ich niesamowicie różnorodne CoDy i inne emocjonalne zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ciekawe. Super, że pokazali gameplay, ale osobiście bym wolał coś bardziej różniącego się od tego co widzieliśmy już kiedyś. No, ale dobre i to :) Z pewnością kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie obejrzyjcie sobie trailery sprzed kilku lat.Ta gra ma urywki z tego samego momentu co gameplay z konferencji Sony.To jest hype ps4.Musieli to pokazac bo Microsoft pojechał grubo.Ta gra pewnie cały czas stoi w miejscu.Grafika nie zmieniła sie od 7 lat.Te same animacje.To jest kit Sony żeby nie kupowac xbo1. Ta gra zapewne nigdy nie ujrzy swiatła dziennego,a napewno nie tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 8 lat, a pokazówka wygląda niemal identycznie jak na pierwszych pokazach z konsoli playstation
> 3 ;). Nieźle ktoś sobie pobalował za budżet na tą grę.
W takich liniowych grach element zaskoczenia jest bardzo ważny. Dlatego pokazali właśnie ten sam fragment.
Jeśli w tym roku ogłoszą HL3 to będzie to dla mnie najlepszy rok z ostatnich dziesięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Xbone mnie na przykład nie obchodzi totalnie, ale TLG walnę bez popity, to i tak ma sto razy lepsze animacje niż ostatni Wiedźmin ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czym tak naprawdę Microsoft pojechał.

Padem za 150 dolców?
Wsteczną kompatybilnością, z której skorzysta procent graczy i szybko się zrazi, bo te gry będą chodzić tak samo albo i gorzej na XBO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie! Spokojnie! To, że napisali premiera 2016 to jeszcze nie znaczy, że nie mogą przesuną premiery! :))
A tak na serio to, dla takich gier jak ta warto mieć Playstation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować