Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Nowy gameplay z Uncharted 4. Dużo jazdy samochodem

12 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2015 o 08:32, DragonSuspire napisał:

Wszystkie przedmioty się rozwalają, deski, kamienie i inne, a jak przyjdzie co do czego
to downgrade, bo konsola sobie nie poradzi.

Akurat Unchartedy miały dobrą fizykę i to już na PS3, więc ten element nie zostanei zdowngrade''owany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to całkiem fajnie.
Ta ciężarówka z karabinem maszynowym, skojarzyła mi się z opancerzonym Hamerem z The Last of Us. Oczywiście tam była jedynie namiastka tej akcji, jednak sposób podążania samochodu za akcją, podobny.

Niestety, ten fragment rozgrywki, wybrany do prezentacji, nie zaspokoił mojej ciekawości :)
Jak pewnie wielu, będę czekał na kolejne filmiki prezentujące inne fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po świetnym gameplayu z PSX Experience ten jakoś mnie rozczarował. Owszem, jest super, jest ładnie, jest bardzo dużo drobnych szczegółów i dużych przestrzeni, ale całość jest mocno reżyserowana. Nie podoba mi się to, że ta ciężarówka z karabinem maszynowym zjawia się dokładnie tam, gdzie trzeba przy każdym wyjeździe z rzekomego skrótu czy objazdu. To nie jest prawdziwy pojedynek tylko "ustawka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po świetnym gameplayu z PSX Experience ten jakoś mnie rozczarował. Owszem, jest super,
> jest ładnie, jest bardzo dużo drobnych szczegółów i dużych przestrzeni, ale całość jest
> mocno reżyserowana. Nie podoba mi się to, że ta ciężarówka z karabinem maszynowym zjawia
> się dokładnie tam, gdzie trzeba przy każdym wyjeździe z rzekomego skrótu czy objazdu.
> To nie jest prawdziwy pojedynek tylko "ustawka".

Uncharted zawsze stawial na widowiskowosc, jesli bedzie to do osiagniecia rowniez "ustawkami" - nie mowie nie.

A tak poza tym - get a life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawki to akurat najsłabsze rozwiązanie z możliwych, bo jest mocno ograniczające. Może tu będzie lepiej niż w przypadku niesławnej sceny pościgu z Assassin''s Creed III, ale nadal wygląda to sztucznie.

Dnia 16.06.2015 o 16:10, golic napisał:

A tak poza tym - get a life.


[m-Z]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować