Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Konferencja Sony - wszystko w jednym miejscu

9 postów w tym temacie

Chociaż jestem fanem marki Sony, nie fanbojem, to muszę przyznać, że pod względem samej organizacji prezentacji, ogólnego odbioru a przede wszystkim jako marketingowy produkt, Microsoft wypadł o wiele lepiej.
Oczywiście, że oklaski, okrzyki i ożywienie w wyznaczonych momentach były wyreżyserowane, ale wyglądało to bardzo dobrze.
Profesjonalnie przygotowana "kampania".

Natomiast Sony mnie mocno zaskoczyło, in minus, pod tym względem.
Byłem przekonany, że będzie z jajem wesoło, z werwą a tymczasem było... na śpiąco.
A przecież to u nas był środek nocy ;)
Jakoś się nie postarali. Nie całkiem wiedziałem kiedy poszczególne prezentacje się zaczynają a kiedy kończą. Jakoś tak ludzie wchodzili na scenę i schodzili jakby bez planu.

Takie mam subiektywne wrażenie.

Nie mówię o samych propozycjach gier, bo tutaj było ok.
Było to czego się można było spodziewać. Po prostu oczekiwałem od Sony czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Microsoft w tym roku zdecydowanie wypadł najlepiej. Byli bardzo dobrze przygotowani i mieli co pokazać ;) Szkoda tylko, że W10 tak potraktowany został po macoszemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samą prezentacje to Microsoft wypadł lepiej, bo sony jakoś waliło wsio bez ładu i składu... przynajmniej tak mi się wydawało, może nie dobudzony ;] Mimo wszystko bardziej mnie intrygowała "zawartość" Sony:
Gameplay Uncharted
Zapowiedź FFVII i ps4 dostaje wcześniej.
The last guardian
Gameplay ze Star wars
Horizon
Ciekawy Rigs, chociaż nie widzę siebie w tym (tak samo jak z minecraftami u Microsoftu)
Zapowiedź Hitmanka i dodatkowe misje dla nas.
No Man''s Sky i jego wielkość
Oraz parę innych smaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bethesda jak na swój debiut to też nieźle pozamiatali.

Tak to prawda, ale ja pisałem o rozczarowaniu prezentacją konferencji Sony dlatego, że się mocno zawiodłem.
Nie chodzi o same gry bo tutaj jestem zadowolony.
A to że Bethesda pozamiatała na dzień dobry to fakt. jak na debiut bardzo udany ;)
Porównywałem raczej dwóch gigantów, z których bardziej postarał się Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencji Sony nie oglądałem, jedynie gry które zaprezentowali i jest ok. TLG i Horizon wydają bronić się same, lub przynajmniej ludzie tak to widzą, Uncharted jak zwykle na swoim przynależnym miejscu (czyli wysoko). Generalnie jest na co czekać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Last Guardian! Wreszcie, zapowiada sie cudownie...Horizon rownież ciekawie choc liczyłem
na nowego Killzone''a...FF7 remake..wraz z Shadow Warrior 2, Uncharted 4, Rise of the Tomb Raider, Doom''em i Falloutem 4 targi
mogą sie dla mnie skończyć ;) mam na co czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować