Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar chce wygonić z GTA Online nieuczciwych graczy

4 posty w tym temacie

Coś im nie idzie. Ostatnio do gry dołączył turek, który strzelał kasą. Workami z kasą dokładniej. Kilkadziesiąt tysięcy kasy na jeden strzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś im nie idzie. Ostatnio do gry dołączył turek, który strzelał kasą. Workami z kasą
> dokładniej. Kilkadziesiąt tysięcy kasy na jeden strzał...
To samo było w PayDayu2. Jak dali tryb DeathWish nagle się okazywało, że w lobby, gdzie graliśmy robiąc 150 prób napadu (raz nawet prawie nam się udało, snajper mnie ostatniego rozwalił jak biegłem z ostatnią torbą) wlazł kolo , podszedł na miejsce i walił strumieniem toreb. Albo gdzie indziej patrzę, a koleś wali jak ninja pomiędzy strażnikami, żaden nie reaguje. Połowa nicki _________________ więc nie do zgłoszenia, bo jak. Nigdy tego nie rozumiałem. Gra to rozrywka. Nie chodzi chyba o zbijanie achivkow jak najmniejszym nakładem pracy, tylko o zabawę podczas ich nabijania. Dla mnie w PD2 w trybie DW najfajniejsze było nie latanie w rogatej masce dla szpanu (i tak jej nie mogłem nosić, bo przez oszustów psujących gry każde pojawienie się w niej w jakimś lobby skutkowało pytaniem, czy jestem oszustem, albo wywaleniem bez pytania), tylko poczucie, że zrobiłem coś, co naprawdę wymagało farta, umiejętności i idealnej gry zespołowej (nawiasem teraz już nie mam wszystkiego na DW, bo zdobyłem maskę nim dodano n nowych mapek, część zresztą dali już po tym jak skończyłem grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować