Zaloguj się, aby obserwować  
Ciej

Czy odpali??

13 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 20:04, Ciej napisał:

Mam takie pytanie: czy gra StarCraft odpali mi na Windowsie XP??

mi brood war chodzi bez problemów i kombinowania (jak wszystko zresztą). niekompatybilność win xp to mit, winikający pewnie z kiepskich, pirackich wersji zarówno windowsa jak i gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:15, sig. napisał:

niekompatybilność win xp to mit, winikający pewnie z kiepskich, pirackich wersji zarówno windowsa jak i gier


W takim razie przyjedź do mnie i zainstaluj Dungeon Keeper Gold na Win XP Home (nie Pro). Win i gra oczywiście legałka. Jak Ci sie uda masz u mnie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zależy od czego. Najprościej będzie od saletry potasowej (dostaniesz w ogrodniczym) z cukrem. Najłatwiesza w przyrządzeniu mieszanka piro, a ładnie się pali fioletowym płomieniem.

(nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie napisać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:15, sig. napisał:

niekompatybilność win xp to mit, winikający pewnie z kiepskich, pirackich wersji zarówno windowsa
jak i gier


Spróbuj sobie odpalić jakąś gierkę pod DOS-a na Win XP. Prawdziwy horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 20:31, Sarafan_Knight napisał:

Spróbuj sobie odpalić jakąś gierkę pod DOS-a na Win XP. Prawdziwy horror...

ufo: emmy unkow (niestety działało za szybko, ale to wina tego że programisci nie przewidzieli że ktoś w to będzie grał na kompie o których wtedy nawet im sie nie sniło), i prechistoryk 2 (ten już działał jak trzeba) ci starczy? pozatym niewiem czy pod dosa nie było czasem 1 gta. aha w dungeon keppera jedynke grałem, tyle że zwykłego a nie gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:40, sig. napisał:

ufo: emmy unkow (niestety działało za
szybko, ale to wina tego że programisci nie przewidzieli że ktoś w to będzie grał na kompie o których wtedy nawet im sie
nie sniło), i prechistoryk 2 (ten już działał jak trzeba) ci starczy?


Oczywiście są takie co działają poprawnie i bezproblemowo. Co do UFO, to czy czasami nie jest to wersja gold dostosowana do Windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisu gold nie stwierdziłem, zresztą przed grą odpala sie dos4gw wiec najprawdopodobniej ciągle ta dosowa. zreszta z tych samych dyskietek instalacyjnych korzytałem pod (pra)dziadkiem dosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:04, Ciej napisał:

Mam takie pytanie: czy gra StarCraft odpali mi na Windowsie XP??


Masz oryginalnego Winka i Stara to bez kłopotu Ci odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 20:40, sig. napisał:

ufo: emmy unkow (niestety działało za
szybko, ale to wina tego że programisci nie przewidzieli że ktoś w to będzie grał na kompie o których wtedy nawet im sie
nie sniło)


Radzę ci ściągnąć Ufo z Underdogs. Chodzi doskonale na Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo gier dla DOSa chodzi na Windowsie Xp po zainstalowaniu DOSBoxa. Narazie to chyba tylko nie odpaliłem dźwieku w DUNE 1, reszta gier DOSowych smiga aż miło (wszystkich oczywiście nie sprawdzałem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:04, Ciej napisał:

Mam takie pytanie: czy gra StarCraft odpali mi na Windowsie XP??


Zalezy jaka wersje masz. Jesli ta calkiem pierwsza (boxy wydane po premierze gry) to mozesz miec klopot, bo juz na win98 trzeba bylo podmieniac biblioteke cdfs.vxd zeby toto dzialalo.

Wersja z Bestsellera (to co dotychczas bylo w sprzedazy za 49,90) juz jest fabrycznie upatchowana. Sprzedawany za granica Battlechest tak samo.
Nie wiem z kolei czy uaktualnienie tego calkiem pierwszego wydania patchami Blizza pomaga. Ktos sprawdzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować