Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Twórcy Sniper Elite zapowiadają Battlezone. Są szczegóły, screeny i trailer

4 posty w tym temacie

Battlezone... Battlezone? TEN BATTLEZONE!? No ja nie mogę :O Po tylu latach nawet bym nie oczekiwał, że ktokolwiek zrobi coś z tą marką. Pierwszy Battlezone z 1998 i dodatek The Red Odyssey były fenomenalne! Dwójka miała skopany model sterowania z tego co pamiętam.

Widzę, że tutaj idą w coś zupełnie innego niż poprzednie części. Oj bardzo się wzorują na pierwowzorze :P No nic, trzeba będzie zobaczyć co im wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, takich gierek nam potrzeba. Nowszy Battlezone też był niczego sobie, do dziś pamiętam niezwykle sugestywne klimatycznie demo dwójki. Dżungla, deszcz, jakieś kosmiczne paskudy... Nie wiedzieć czemu jednak pełniak jakoś na mnie takiego wrażenia nie wywarł.

W każdym razie chyba jeden z najciekawszych tytułów E3 z powodu prostoty konceptu i innych takich. Nowy Battlefront wygląda świetnie, ale kto wie co z tego ostatecznie wyjdzie, reszta gier jest natomiast mało interesująca, więc uwagę przyciąga właśnie Battlezone czy nasz rodzimy, a bardzo dobry SuperHOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować