Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysztofica

Co was irytuje w grach? Największy bład jaki widzieliście w grach?

5 postów w tym temacie

Mnie najbardziej irytuje często mała swoboda ruchu, brak dobrej fizyki a największy bład jaki widziałem to w FIFiE 99 (najlepsza fifa;) gdy przelecia w karnym piłaka przez brzuch bramkarza. Wim że to nic wielkigo ale fajnie wyglądała powtórka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo irytuje to ze bramkarze w roznych starych grach pilkarskich jak proevolution socer[mam na ps2 bylo razem z konsola] maja bardzo opuznione reagowanie na pilke tzn jak pilka juz dawno w siatce oni sie zucaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:04, Krzysztofica napisał:

Mnie najbardziej irytuje często mała swoboda ruchu, brak dobrej fizyki a największy bład jaki
widziałem to w FIFiE 99 (najlepsza fifa;) gdy przelecia w karnym piłaka przez brzuch bramkarza.
Wim że to nic wielkigo ale fajnie wyglądała powtórka:)))



Hehe jak ja kocham narzekania na brak dobrej fizyki odrazu widac jaki gracz ma staz w grach komputerowych jeszce kilka lat temu czego takiego jak fizyka zachowan przedmiotow czy ludiz w grze nie bylo i jakos to nikomu nie przeszkadzalo :D a teraz jak trup ma nienaturalnie wykrzywiona reke to juz slaby ragdoll jak skrzynka utonie w wodzie to słaba fizyka ( dobzre ze wogole mogles ja ruszyc :D) Aj wychodze z założenia cieszmy sie tym co mamy owszem chciejmy iwecej ale nie kosztem grywalnosci tudziez ciaglego upgradowania kompa troche opamietania ludzie kiedzy 3 pixelele po kazeej stronie ekranu i jede w srodku i juz byl wypasiony tenis (PONG jak ktos nie wie :D) teraz jak tenisita nie ma przynajmnjie trzech backhandow i 5 roznych forhandow do tego kilku ścin z to juz smiec nie warty instalowania :D a zeby offtopa za bardzo nie zrobic to jedynie co mnie czasem irytuje a moze bardzije bawi to gdy posatcie wpadja w sciany noga czy reka a tak pozatym ciesze sie tym co mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować