Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Immortal Cities: Children of the Nile - okiem Bambuska

10 postów w tym temacie

ehh zawsze jak widzialem ta gierke w sklepie to myslalem ze to gra dla dzieci.. ehhh a teraz zaluje

a zeby ludzi powkurzac to powiem tylko jedno !!!
PIERWSZY :PPPP
ja sie tylko nabijam wiec sie niedenerwujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Nasz etatowy Bob Budowniczy, czyli Bambusek, tym razem dostał typowo wakacyjne zadanie: wybudować kilka piramid. Jak wiadomo czynny wypoczynek jest zawsze w modzie, choć zwykle nie u samych zainteresowanych. Z Naczelnym jednak się nie dyskutuje...

Przeczytaj cały tekst "Immortal Cities: Children of the Nile - okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:08, MrMurdzi napisał:

a zeby ludzi powkurzac to powiem tylko jedno !!!
PIERWSZY :PPPP
ja sie tylko nabijam wiec sie niedenerwujcie


Jak lubisz denerwować świadomie Modków to prosze bardzo:) ale z takim pisaniem i podejściem mozesz szybko dostać awansik w dół.. Taka mała podpowiedz tu ukryta w tej wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faraon ROXX - Dzieci Nilu SUXX :P próbowałem sie do tej gry przekonac, jednak bez powodzenia. Gra sama w sobie nie jest jakiś krapm, ale po wielu godzinach spędzonych nad prekursorem - Faraonem - gra wymiękła. Bambusek brawo za reckę, bo rzeczywiście bardzo ciekawie napisana, ale mnie nie przekonałeś :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna chciałem grę kupić, ale :
po pierwsze nie chciało mi się tyłka ruszyć, bo Herosy V za bardzo czasochłonne są:P
po drugie cena wcześniejsza
Ale teraz to :
Tekst jeszcze bardziej mnie uświadomił, że to dobry zakup:)
no i jeszcze Extra Klasyka:)

No, to jutro się wybieram na miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować