Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Faith w Mirror`s Edge Catalyst bez broni palnej

12 postów w tym temacie

Ja ze wstydem przyznam że pod koniec gry w jednym momencie w jakimś większym pomieszczeniu z masą agentów , wziąłem karabin maszynowy i wszystkich wystrzelałem. Muszę przed następną częścią skilla poprawić znacząco.
Mam tylko jakieś odczucie że Mirrors Edge grało mi się znacznie lepiej na klawiaturze i myszce . Próbowałem grać na padzie ostatnio i słabo ogarniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO bardzo dobra decyzja. Strzelanie w pierwszym ME było trochę jak kwiatek do kożucha - niepotrzebne i nie pasowało do reszty.
Dobrze wiedzieć, że ludzie z Dice patrzą krytycznie na swoje poprzednie dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja ze wstydem przyznam że pod koniec gry w jednym momencie w jakimś większym pomieszczeniu
> z masą agentów , wziąłem karabin maszynowy i wszystkich wystrzelałem. Muszę przed następną
> częścią skilla poprawić znacząco.
> Mam tylko jakieś odczucie że Mirrors Edge grało mi się znacznie lepiej na klawiaturze
> i myszce . Próbowałem grać na padzie ostatnio i słabo ogarniałem.

Wiem o którym levelu mówisz, bo zrobiłem to samo ;)

Propsy dla DICE za kompletną rezygnację z pukawek, gra zapowiada się dobrze, mam tylko nadzieję, że nie zepsują wszystkiego masą pierdółkowatych DLC.. (tzw. syndrom EA) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 14:12, KamZ123 napisał:

> Ja ze wstydem przyznam że pod koniec gry w jednym momencie w jakimś większym pomieszczeniu

> z masą agentów , wziąłem karabin maszynowy i wszystkich wystrzelałem. Muszę przed
następną
> częścią skilla poprawić znacząco.
> Mam tylko jakieś odczucie że Mirrors Edge grało mi się znacznie lepiej na klawiaturze

> i myszce . Próbowałem grać na padzie ostatnio i słabo ogarniałem.

Wiem o którym levelu mówisz, bo zrobiłem to samo ;)


A to czasem nie był jedyny sposób by ich pokonać tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja ze wstydem przyznam że pod koniec gry w jednym momencie w jakimś większym
> pomieszczeniu
> >
> > > z masą agentów , wziąłem karabin maszynowy i wszystkich wystrzelałem. Muszę
> przed
> > następną
> > > częścią skilla poprawić znacząco.
> > > Mam tylko jakieś odczucie że Mirrors Edge grało mi się znacznie lepiej na klawiaturze
>
> >
> > > i myszce . Próbowałem grać na padzie ostatnio i słabo ogarniałem.
> >
> > Wiem o którym levelu mówisz, bo zrobiłem to samo ;)
>
> A to czasem nie był jedyny sposób by ich pokonać tam?
Nie, ale trzeba było użyć karabinu do zniszczenia serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To chyba logiczne, że jak 10 gości z kmami w pancerzach do ciebie strzela to nie będziesz
> biec prosto na nich tylko ich wystrzelasz, nie? Taki był design tego levelu, inaczej
> się ginęło.

Akurat ja przeszedłem grę z 5 - 6 razy i ostatnie 2 razy były całkowicie bez użycia broni. Każdą mapę dało się przejść bez użycia broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mój komentarz poprawnie się zamieścił w każdym razie(jak tak to prosiłbym o usunięcie):
Czy elementy rozgrywki na zwiastunie np. jazda na linie, widok na miasto nocą, wielki skok do ładnego apartamentu itd. prezentują faktyczną oprawę graficzną czy tylko pre render ? Grafika jest wręcz przepiękna, a że grą bardzo się interesuję to chciałbym wiedzieć czy będzie, to wyglądało aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować