Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: pierwsze ujęcia i screeny ze Sniper Ghost Warrior 3

9 postów w tym temacie

No bo przecież sniper jest na Cyengine :). Lubię serię SGW i nic tego nie zmieni wolę oddawać jeden strzał niż marnować cały magazynek a wrogowie i tak padają po chwili, dlatego i SGW i SE to są gry dla mnie. Jednak z racji tego że SGW to FPS a SE to TPP to jednak Ghost warrior bardziej mi odpowiada. Trzecia odsłona wnioskując po filmikach będzie miała sporo ciekawostek, i otwarty świat czego zabrakło w 2 części ale i tak była fajna . Czekam na dalsze infa na temat tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na filmikach, wygląda to na znaczny skok w stosunku do dwóch poprzednich części. Graficznie jest bardzo ładnie, zadbano o detale, gameplay wygląda obiecująco. Tryb survivalu w połączeniu z otwartym światem to jest coś co może dać dużo rozrywki, więc pomysł jak najbardziej na propsie. Póki co naprawdę nie ma się do czego przyczepić, a CI gry wydaje coraz lepsze więc ja bym tu nie przekreślał na starcie, a zwyczajnie trzymał kciuki za polskie studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Sniper''a nie jest taka zła, pamiętam że bardzo przyjemnie spędziłem czas przy tej grze także na 3 na pewno będę czekał. Chciałbym aby jakoś niedługo pokazali gameplay bo trailery różnie odzwierciedlają wygląd gry:) Aczkolwiek sam trailer wygląda fajnie, na pewno było zainteresowanie tą grą na targach E3. Czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no fajnie jak dla mnie... Generalnie trochę mało pokazali, ale no cóż - w końcu do wydania jeszcze roczek poczekamy. Grafika dobra, widzę, że zadbano o podstawowe prawa fizyki, żeby nie było takich dymów jak niektórych starych codach czy pierwszych gearsach (człowiek nie raz się tam przeszedł po ścianie). Mam nadzieję, że poziom z trailera przełoży się na pełną długą rozgrywkę. A jak się da - co miałoby się nie dać! - to niech będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować